נשים בלי בושה

מתוך קבוצת נשים.

נשות העולם, נשים יקרות, התדר הנשי ללא ספק הוא המנוע של הבריאה. כן, גם אצלנו, האנרגיה הפנימית של האישה משובחת לאין ערוך, היא המעטפת שיכולה להכיל לתוכה ולעטוף את כל מה שחסר את השפע הזה.

אנחנו רוצים להבחין, ולו רק מהסיפורים הקולחים שלכם דרך מהמורות החיים, בדרך הגדילה וגדלות הנפש שלכם. זו דוגמה למהות שהיא כבר לא בתדר של שורדת אלא מתפתחת ונוכחת, וזו אמירה של “לא עוד דיכוי הכח והעוצמה”.

בעבר, בכדי שיהיה אפשר לשרוד ולהכיל אותה עוצמה, דיכאו את התדר הנשי. זו היתה טעות, אבל כרגע אין מה לדבר על טעויות. המציאות היום אומרת שהמנוע של הבריאה, של המיקרוקוסמוס, הוא התדר הנשי. אתן, נשים יקרות, כל אחת מכן בדרכה שלה, במידתיות שגדלה עם ההתרחבות, במציאת אותו מקום לחיבור של שמים וארץ, החיבור הנוכחי של היום יום דרך התפתלויות החיים, הנוכחות המיטיבה עם האחר, הרואות, הגוף הנשי, התשוקה הנשית, החיבורים הנשיים לחיים.

אנחנו מדברים על היום יום, על להיות מי שאתן, לשתף בחיים שלכן, לתת טיפ קטן מהחיים שלכם ולאפשר לאחר או לאחרת להגיע למקום הנוכח. גם בגברים הזכרים קיים הצד הנשי. זה מה שהולך להתפתח. השינוי המשמעותי הוא לא רק שאתן תהיו נשים אימהות במהות, אלא גם אצל הגברים – יחול שינוי, כי הם לא יכולים להישאר בחצי, והצד הנשי הולך ומתרחב. זה הצד של ההכלה, הצד של האימהות, של הטיפול, של היכולת לראות טיפה מעבר, של היכולת לראות את עצמם, את הרצונות שלהם, את החיים שלהם, את המאוויים שלהם, ואתן, נשים יקרות, בדרככן – סייעו לתדר הגברי להתחבר לנשי שבו, דרך הילדים שלכם, דרך בני הזוג, דרך חברים. אל תתביישו במי שאתן, שתפו בפרטים, בסיפורים, תמתיקו סוד, כי אתן, בזכות כל מה שעברתן, מי שאתן היום. אתן נשים ענקיות עם דרך מופלאה, עם תהליכים של התמרה והתמדה, מתמידות אליכן, לא מוותרות, כי משהו בתוככן יודע שאתן מי שאתן, ואנחנו איתכן, מלטפים, מחבקים, מקלים על כאב כזה או אחר.

תיעזרו, אנחנו זקוקים לתדר הנשי כדי להעצים אותו פי שניים. שתפו אותנו במסלולים שלכן, בקשו, תנו לנו לחוות, כי רק דרככן אנחנו יכולים להתגשם ולהגשים ולייצר מציאות נשית מיטיבה. זה ורק זה המפתח לשינוי של הכוכב, והוא נמצא גם אצל כל אחת מכן.

תפסיקו להתבייש במי שאתן. בושה היא מחוץ לתחום! צאו לאור עוד קצת מהטוב לטוב מאד, וההזדמנות שלכן היא להשתמש בכן ובנו.

זה הכל להפעם, נשים יקרות, ושלוחה לכן אהבת הבריאה.

תודה ושלום.

שיתוף