נשים מתעצמות

מתוך קבוצת נשים.

המציאות מתחדדת מיום ליום, מאירוע לאירוע, מציאות הכוכב שלכם אינה במיטבה, וזהו לא סוד. מדברים על זה כבר זמן רב. נשים יקרות, אל לכן לשבת בחיבוק ידים, עליכן לשזור את האמונה, את הרכות והאינטימיות, את התקווה לעולם טוב יותר. זה מתחיל בבית, ביניכן ובין בני הזוג שלכן. תרככו מול ילדיכם ומול שותפכם בכל מקום שהם.

התדר הנשי צריך לעבור הלאה, הוא לא יכול להישאר רק באנרגיה הנשית –אצל מי שנולדה אישה.

מנהיגי העולם הדחוס והכוחני שלכם ברובם אינם נשים, ירדנו כבר מהרצון שיהיו נשים שם, צריך לחבר אותם לתדר הנשי שלהם, זה יקרה דרככן! אל תנסו ללבוש מכנסים (במרכאות, כמובן), נסו להיות ברכות שלכן, אל תנסו לאמץ שרירי גברים, נסו לרכך ולהיות בחוזק הפנימי, לא בחוזק הזרוע – בחוזק של עוצמת הלב. נסו להבין, שהמילים שלכן והמגע שלכן והנוכחות שלכן היום חשובה ונדרשת מתמיד.

העבירו הלאה, אמרו שאתן אוהבות, אמרו שאתן מאמינות שיהיה טוב בעולם הזה, כי הפחד משתלט וכמו שאתן יודעות פחד מייצר מציאות כמו שתקווה מייצרת מציאות ואמונה.

העולם עובר שינוי – שינוי רדיקלי, כבר דיברנו על כך שהמגנטיות משתנה, שהצעיפים כמעט כולם הוסרו, שהחיבור בין שמים וארץ הוא חלק בלתי נפרד מהקיום שלכם, לא תוכלו להתקיים בלעדיו. הזמינו אנשים למעגלים, שתפו בחוויות שלכן של פתיחת הלב, הזמינו אנשים זרים להשתתף, ראו את הפרט בתוך הכלל, ראו אתכן בתוך הכלל, חבקו הרבה. מגע היא תרופה שווה יותר מכל כדור אחר.

חבקו ותשאירו חיבוקים לעצמכן.

עשו כל יום משהו קטן, שיזכיר לכן שהנשיות שלכן מתעצמת. אתן שותפות לשינוי, זו תקופת השינוי. אי אפשר לשבת יותר על הגדר. לצערנו, אנחנו לא יכולים למסור לכן שהסתיימו האסונות בכדור היפה שלכם. אנחנו מקווים ביחד עם כל הלבבות האנושיים שאפשר יהיה לרכך ולהקל, אבל הפנימיות של הכוכב שלכם כועסת ופגועה כמו ילד שלא מקשיבים לו. למדענים בטח יש דרך מצויינת להסביר, אבל אנחנו נסביר לכם בשפה פשוטה: הכוכב שלכם זקוק לאהבה, יש יותר מדי שנאה והלקאה עצמית והלקאה חיצונית, והריפוי היחידי הוא דרך אהבה, ואתן יודעות שאנחנו אוהבים אתכם, וזה מה שאנחנו מבקשים שתעבירו הלאה. תתמלאו מהאהבה שלנו, מהאהבה שלכם אליכם וזה יקל את המציאות. משהו אחד ביום ותעבירו את זה הלאה.

תודה ושלום.

שיתוף