צמיחה למעלה

חופשיים אתם, אנשים יקרים, לבחירותיכם, חופשיים לכאורה, יודעים לכאורה ומהססים מאד. המפגש עכשיו היה תזכורת בכל רבדיה והם עמוקים יותר ממה שניתן כרגע לראות.

המפגש היה שילוב של היזכרות ממוקדת, היה שילוב של אפשור להתמסר דרך ההיזכרות, דרך ההרפיה, דרך הבטחון הפנימי של שיתופי הפעולה. בעשרים דקות קפצתם דרך, והדרך הזו היא אבן דרך עבורכם במסלול הבחירות. הגיע הזמן להסיר את אותם מכשולים שכל כך מפריעים לכם. אמרתם הבוקר “כואבים”. כן, הם כואבים. אתם נופלים איתם, אתם יודעים שאפשר, ובכל זאת לפעמים כאילו “מתאבדים”.

הדרך שלכם היא למעלה, ואתם משום מה הולכים לצדדים, לעוד מאותו דבר.

ההתרחבות טובה, אבל אתם רחבים מספיק, עכשיו השלבים שלכם הם לתפוס את התרמיקה ולעוף למעלה, עם כל הכובד שאתם נושאים בתוככם על גבכם בחייכם.

אינכם מתבקשים לוותר על מה שיש – זה יבוא תוך כדי תנועה, זה כיף, והחיבור שלכם הבוקר הזה אל אותן אחיזות, אל אותם ספקות, אל תנודת השמחה והריגוש, כל השלבים האלה ועוד הרבה אחרים הם חלק מ….. אבל כשרגע מניחים את כל מה שיש, נמצאת שם השאלה: מה אני בוחרת/בוחר, והעליה למעלה מותנית בשלב הזה בדבר אחד: בהסכמה לצמוח ולהגיד “כן, אני יכולה, אני יכול.” כשאומרים את ה”כן” הזה, משחררים את אותן אבני נגף מהדרך, אבנים דוקרות, מפילות, כמו שאמרתם, והשביל שלכם פתוח.

תדמיינו את השביל לגן שלכם, הוא פתוח והגן שלכם מופלא, החומות הוסרו, המנעולים נפתחו, שפע הצבעים קיים, הגן של חייכם הוא קסום, אין צורך להעמיק לדמיין אותו, אתם יודעים, והגן מלא בכל טוב, הוא גדול, הוא אינסופי, הוא חדשני והוא מתחדש ומרגש ומתפתח. יש שם עצי פרי שמעולם לא טעמתם מהם, יש שם אנשים שמעולם לא פגשתם, יש שם חוויות מרגשות ומרטיטות ויש שם אתכם עצומים ומאושרים, בריאים ובוחרים, והכיוון עכשיו הוא לראות שכל אבן נגף, כל אדם שמכביד על חייכם, על המציאות היום יומית הוא מורה דגול, הוא בא לתת לכם את הדחיפה למעלה. ואותם מתנגדים אל מקומכם, אליכם – שאתם בראשם, אותם גזלני זמן – שאתם בראשם, הגיע הזמן להבין שאתם הזמנתם אותם, אתם יכולים גם שלא, אם תבינו שהמקור משחרר אותם ולהעצים את הטוב שבהם, אם תבינו, וההבנה חייבת להיות מהצד הלא עצלן, כי האוטומט הוא לא מבין, האוטומט מתכווץ ונסגר כשאנחנו מדברים אתכם על ההתפקחות וראיית המטרה של לצמוח למעלה, לכן לקחתם לכם פרוייקט אישי, כל הפרוייקטים שלכם הם צמיחה למעלה, הם להצמיח אתכם לטובתכם.

שימו לב כעת יחד איתנו תוך כדי המלל שלנו לאותן אבנים, לאותם אנשים, לאותן דמויות חיצוניות, כי הן משקפות משהו בכם, שנדמה לכם שהן לא נותנות לכם להתרומם, אולי שלא אוהבות אתכם מספיק, שלא רואות אתכם מספיק, שלא מקשיבות לכם, שלא רוצות את מה שאתם רוצים, שגוזלים מכם המון זמן והמון עשייה, הם מזכירים לכם אתכם, אתם מכירים את התאוריה הזו, אבל אנחנו אומרים לכם: זו הדרך לפרוש כנפיים, להתרומם מהנקודה שאתם נמצאים בה, מהנקודה שבחרתם להיות בה, והיא הרבה יותר רחבה מהפרוייקט עצמו. אבל צריך פרוייקט, כדי שיהיה מנוף, כדי שתהיה אמירה ברורה. כרגע בואו תראו לפחות שניים שלושה מתוך הסובבים החיצוניים שלכם שנדמה לכם שהם עוצרים אתכם, מקשים עליכם מלצמוח, מלהרגיש טוב, כאילו הפקדתם את הטוב שלכם בידיהם, כאילו זה תלוי בהם. בתאוריה אתם יודעים שזה לא כך, אנחנו אומרים לכם בצורה מאד ברורה, אל תנסו להבין את הפסיכולוגיה ואת התאוריה של העניין פשוט תחליטו שהם מתנה בשבילכם, הם מעוררים את החלק הזה בתוככם ותוותרו לו, כאילו תדליקו בו ניצוץ של אור ותגידו: הם לא רואים אותי מספיק , הדרך שלי לראות אותי זה להעצים את ה”לראות”. וכשאתם תראו את עצמכם ותאהבו את עצמכם וכשתדעו שהפרוייקט שלכם הוא מופלא, כי אתם ראויים כברואים יחידים בתוך מארג של הכוכב שלכם להיות מה שבחרתם בנקודת הזמן הזו, זה תלוי רק בכם.

והיום אנחנו אומרים לכם בצורה חד משמעית, שלא משתמעת לשום כיוון אחר, שיש לכם את הכלים, הם פה. אתם זה הכלי ואתם לא לבד, הכלי שלכם הוא מסונכרן עם הבריאה, הבריאה לא רואה פרטי פרטים, זה לא מעניין אותה. היא רוצה אתכם בטוב, לא אכפת לה איך תגיעו לשם, היא שולחת שליחים וסייעים וסימנים וכו’ אבל הטוב הזה זו התוצאה. לפרוייקטים קטנים ולפרוייקטים גדולים שורה תחתונה: שתהיו מאושרים.

תעבירו את זה הלאה, תבינו שזה באחריותכם ואנחנו אוהבים אתכם.

תודה.

שיתוף