מסלול הבריאה

חברים ושותפים יקרים שלנו שלכם, עזרו לנו לעזור לכם ולנו.

אין שיקוי קסמים וסיפורי אגדות, החיים שלכם זו המציאות הוירטואלית בו זמנית, מה שאנחנו אומרים לכם – תניחו את כל הסיפורים, תניחו את כל הפחד מהפחד, תניחו את העבר בצד ותחיו את חייכם, הקביים שלכם מיותרים.

שנת 2010, פתיחת העשור מביאה תשובות, מביאה את החיבור לישועה הפנימית העוצמתית של כל אחד ואחת מכם.

אתם יכולים לבחור במסלול הזה – מסלול ההתחדשות, מסלול הבריאה של המציאות, העשיה, השמחה היום יומית, ואתם יכולים להמשיך ולבחור במסלול שמדי פעם נוגע, מריח וטועם, אבל בעיקר נוכח בדחיסות, בעומס ובחשש לפעול, וה”חִָכָּיוֹן”, אולי מחר, מחרתיים או בשנה הבאה… אין זמן, הזמן הוא עכשיו, הדחיות האלה הן בזבוז אנרגטי בל יתואר. הבריאה נוכחת בכם, סביבכם ובתוככם, והסרקולציה ביניהם היא המהות. נראה כאילו דברינו הם מרוחקים, מדברים על מישהו אחר, לא! אנחנו מדברים אל האזניים שלכם, אל אזני הלב ועיני הלב שלכם, הבריאה או המציאות היא סלחנית פחות ופחות, כי אתם מבקשים את זה, נמאס לכם ולנו, (זו אמת) מהתרוצים שלכם, מהסיפורים, מהאמתלות שאתם מייצרים נונסטופ.

הגיע הזמן להתעורר, כמו שקמים בבוקר ליום מופלא, למשב רוח רוחני ומהנה, להתעורר אליכם, אל השפע והמופלאות שבכם. זה לא פשוט, גם אם זה נראה כך, לברוא מורכבות של בן אנוש.

יש משהו בנוכחות שלכם, בני אנוש. אתם מזלזלים במורכבות, באיכות ובשפע שלכם, אתם כאילו מכווצים ומתכווצים, מצטמצמים, כאילו לא לתפוס מקום, אבל המקום הזה הוא ראוי ומוזמן בשבילכם, המועד הוא עכשיו, יקרים אהובים, ואתם לא לבד. השפע סביבכם, הפקפוק נמצא אצלכם – אז מה, כרגע יש רק יש, אנחנו יודעים שהאין החמקמק נוכח גם הוא, אבל יחד אתכם אנו יודעים מודעות על, גבוה ונמוך, שיש בידכם ובלבכם את האפשרות לבחור.

וזה לא תלוי בידי אף אחד, רק בכם, זו מילה אופטימית שדורשת מכם עשיה, זה מה שבחרתם – לבוא להיות, לא בחרתם להשאר בוירטואליות, בחרתם להגשים, והעשור הבא הוא עשור ההגשמה. הוא האינטראקציה בין רוחניות – בין הגבוה לפיזיות הנמוכה היום יומית הפשוטה, שהופכת בשילוב הזה לאחד. ולא או..או.. התדר הוא הגם וגם, ואתם שליחים. אתם בחרתם וחלק מהבחירה שלכם הוא להעביר את זה הלאה. לא רק באמירה אלא באמירת אמת שבאה מתוך הלב.

ואתם זוכרים את הלב שלכם, את גודלו, הוא שותף במציאות הבריאה כי הכל נוצר מהאחד, מאותו ניצוץ שהתחלק, ואתם חלק ממנו. כדי שהחלקים יתאחדו לחשיבה מאוחדת, כדי לחולל שינוי – צריך אתכם, ויש לכם את היכולת להיות, ולכן אנחנו בוחרים לא לוותר עליכם, כי אתם לא מוותרים עליכם.

עם הסיום הזה תזכרו, בזכות היותכם לא מוותרים עליכם, אנחנו כבר לא מוותרים, אז תראו איך אתם הופכים את המילים למנגינה, לשירה, לנוכחות פשוטה מענגת ויום יומית. ויש לכם את כל הידע התהליכי והעזרה, הפרוייקטים שלכם הם הדרך שלכם להגשים אתכם אחרת בסינכרון עם הבחירה הנשמתית שלכם, אל תזלזלו, כמתו אותם ליום יום, הם מדברים ועונים על השאלות בשפה פשוטה, התשובות מגיעות מהידע שנמצא כאן, מהספריה שקיימת אצלכם, מהניסיון, מהתובנות, מהבחנת על, תשתמשו בזה. אלה הפתחים שלכם וזו הדרך שלכם להיזכר ולהגשים את חייכם במלואם.

נסיים בזה וזו איננה החזרה הגנרלית, זו המציאות, ואם הזמנתם ודייקתם את זה כל כך, תשתמשו בהנאה שבזה.

היו ברוכים , היכנסו באנרגיה המשותפת הזו ל-2010 לברוא את מציאות חייכם.

תודה לכם ושלום.

שיתוף