חליפת החיים והמידות הפנימיות

שותפים וחברים יקרים, אלו הם הרגעים לעצור ולהתבונן ולאפשר לעצמכם את הזכות לבחור.

אף אחד מכם לא הגיע לחיים האלה כדי שיבוא לסיבוב נוסף וימיו יעברו לו שוב ללא תכלית.

המחזה הזה, תפריט החיים האלה – תלוי בכם.

אין לכם ולנו זמן, כי זמן במציאות שלכם מוגדר כדקות וכשעות בחשיבה שלכם. תמיד יש לכם את המחר, זו אמת, אבל איך ייראה המחר אם לא תבחרו אותו? הסימנים שלכם מאד ברורים. האמירות ש"לא שמתי לב", "התרגלתי", "אין לי מושג", "אין לי זמן", "לא יודעת" – הם דפוסים ישנים, שלא מתאימים כבר לד.נ.א שלכם. אתם עברתם תהליך, גם אם ביום יום הוא לא בוהק. לא השתנה לכם גוון העור, גם לא צבע העיניים, אבל הפנימיות שלכם השתנתה לאין ערוך, ואי אפשר להתאים את המידה הפנימית שלכם למידת החיצוניות מהעבר, היא חייבת להשתנות עכשיו!

ההדרכה אתכם כל הזמן, ואם לא תתנו לה את החיבורים הפשוטים והמהירים, את הקשב הפתוח, את השאלה והתשובה, את הדיאלוג – היא תגיע אליכם, כי היא יודעת כבר את החוזה הנשמתי.

המציאות של כל אחד ואחת מכם היא מציאות מיטיבה עבורכם, עבור זולתכם, משפחתכם ועבור הבריאה. אתם לא בסכנה. אל תסכנו את עצמכם בהסתגרות, בלעצום את העיניים, את האזניים ואת הפה. החיבור הזה בין גודלכם להתאמתכם שבור, צפוף ובלתי נסבל.

דמיינו את עצמם לובשים חליפה הדוקה בשלושה מספרים מגודלכם האם תוכלו לנוע איתה? האם תוכלו להכניס מלוא אוויר לריאות? האם תוכלו להיראות טוב, להרגיש נוח? בוודאי ובוודאי שלא, זאת המציאות שלכם. התאימו את עצמכם לסביבה, היו אמיצים נוכח המציאות של בקשותיכם. היו חדים, אין אפשרות לבקש בקשה ולא לאפשר לה לבצע את הצעד הראשון, כי היא כבר התקדמה קדימה, אתם מיגנטתם את הרצון שלכם לשינוי, להתפתחות, להרגשה טובה, ובעצם נפתח פתח שמאפשר – אבל אתם לא שם. נוצר חור באדמה, זה מקום שמועדים לתוכו, אתם תעברו במסלול הזה באיזשהו שלב, במקום שהאור יהיה עליכם – אתם תפלו לחור. איננו רוצים להפחיד אתכם. אנחנו משקפים לכם מציאות שמייצרת מציאות מיידית, כפי שמעולם לא חוויתם. העולם שלכם שבו בחרתם, עובד על רטט מהיר מאוד. התירוצים והאמתלות שלכם מתישות אותו, אבל אין ויתורים עבור מי שביקש להיות באור. אותם אנשים שלא בחרו להיות, להקשיב, לעבוד על איך, עולמם משתרך מאחור, הפגיעות שלהם הרבה יותר חדה, הכלים שלהם דלים, ומערך השותפות שלהם מנותב לאחיזות ישנות. אינכם רוצים לחזור לשם, הייתם כולכם שם והיום יום מתקשר לרגעים הנוכחים כאן. אתם לא שני אנשים, יש בכם נשמה אחת, והמציאות שמתרחשת בהקשבה הזאת, בפנימיות הזו, מושכת חוטים ליום יום שלכם. אל תעשו קשרים בדרך, אל תחתכו את החוט! אתם לא רוצים את זה, אנחנו מבטיחים לכם הבטחה בריאתית, שמקומכם הוא טוב מתמיד, גם אם אין זה נראה כך, וכל כאוס או אי נוחות שמתחוללים בעולמכם זה, בעצם המציאות שקיימת, שמבקשת לעבור ולקפוץ מעליה, מספיק לכם עם אי הנוחות הזו, היא איננה קיימת עוד, וזאת מכיוון שאתם לא רוצים שהיא תהיה. אתם רוצים וראויים לחיות בטוב ולהפיץ אותו לקרובים שלכם, למשפחה הגרעינית והמורחבת, לשותפים, לחברים, לקהילות וזה הזמן, יותר מתמיד. הזמן שלכם יקר, כל שניה היא יהלום נוצץ, הדחיות שלכם מעכירות את האפשרות של ההתמקדות בניצוץ.

המציאות שנוכחת בעולמכם טובה ואפשרית מאין כמוה, השפע שקיים בבריאה קרוב אליכם יותר מתמיד, הבריאות שזורמת בעורקיכם כפוטנציאל, קיימת יותר ממה שיכולתם לדמיין.

האפשרות לשינויים ולחלומות להתגשם מתקיימת מיידית, זה לא תלוי באף אחד, הסיפורים שלכם התאימו לאז, שזה אולי עבד, והרחיק אתכם וקיבע אתכם. בתוככם מצוי תדר היהלום, אותה אבן חדה ומבריקה, אותה אבן שהחוזק שלה יכול לעמוד בכל דבר, איכותית ויקרה. תדר היהלום זה התדר שאיתו אתם ממשיכים הלאה. סומכים עליכם ומזכירים שאתם לא לבד…

באהבה ההדרכה.

שיתוף