מתנת החיים

פגישת סיום – בחוף הים, יום שישי

ברוכים הנמצאים. ברוכים הברואים.

הננו כאן, מכירים שותפים למסע, להקשבה נוכחת, אתכם ברגעי הקסם, בהפוגת המרוץ.

עברתם דרך בעודכם בדרך-אליכם. עברתם דרך בעודכם בדרך אל אותם פתחים-חריצים של מרווח בחיים. אנו מודעים לכך שלא פשוטה היא ההתכוונות להפוגה, ועוד יותר לא פשוט להיזכר במי שאתם באמת. לאורך המפגשים שזורות חוויות גדולות וקטנות של קשר, של אחד עם עצמו ושל כולם ביחד.

היו רגעים שהעיניים נצצו והיו רגעים שהעיניים יבשו. היו רגעים של שמחה, רגעים של עצב, רגעים של קבלה והבנה וכל רגע היה בו מלוא חופניים גווני תחושות מוכרות יותר, מוכרות פחות. באנו נרגשים. נרגשים להתבונן בכם. ראו אותנו מורידים את הכובע ומצדיעים לכם – ברואים יקרים וכל כך אנושיים.

מטען הידע שהסכמתם לחוות, להיפתח, ולהיזכר – נמצא בכם ומחבר אתכם למרחבים האין סופיים הקיימים בכם – הם שלכם לתמיד. כשאתם במרחבים, אתם מרגישים שאתם לא לבד, אף פעם לא לבד. זכרו את תחושת היחד, שתפו את המדריך שלכם.

יש לכם הכלים להבין, לראות, להתרחב, לדייק. זכרו שאתם בחרתם את הכלים האלה וכל רגע חדש הוא הבחירה שלכם. תודו למי שאתם. אנחנו מודים לכם וזה – הכל!

הזמינו לחייכם את הטוב ביותר, קבלו אישור לאושר שלכם, את שמחת הלב שפועמת בכם עם תשומת לב. כבדו את המקום שלכם ומתוך תחושת כבוד שתפו את שותפיכם למסע.

לשלם יש זכות להכיר את עצמו. זה בפרטים הקטנים. לעצור שנייה ולנשום. להתרגש שנייה ממה שיש .. ולהודות.

אנו לא מחליטים או מייעצים לכם איך להמשיך הלאה. אתם יודעים יותר טוב מכל אחד אחר ובוודאי מאתנו. אנחנו יכולים להזמין אתכם, אולי כדי שלא נתגעגע יותר מדי.. אנחנו לא נפרדים באמת ואנו כבר מתגעגעים. קחו את תרמיל הרגע הזה שיש בו הכל.

קחו את החברות שנוצרה ביניכם. לכל אחד מכם יש רווח מהשותפות עם האחרים. לא סתם התקבצתם יחד. יש לכם את הכל שהוא האחד.

תאהבו אתכם לפחות כפי שאנחנו אוהבים אתכם. מחבקים כל אחד ואחד, מחבקים את הזכות לחבוק את הבריאה- הבריאה.

נגמרו לנו המילים… כל המילים נמצאות אצלכם וגם כל הקשב.

למדתם היום הקשבה מהותית. קחו אותה והוסיפו לתרמיל. מתוך המקום של ההקשבה עצמו את עיניכם, הסירו את הרעשים שמסביב והתבוננו בעיניים המיוחדות שלכם למרכז המעגל. יש בו לכל אחד מכם מתנה עטופה. קחו את המתנה, אמצו אותה אליכם ואנו מזמינים אתכם לפתוח אותה.

פתחו את לבכם למתנה שלכם. מתנת החיים.

ברוכים תהיו באשר תהיו.

תודה לכם ושלום.

שיתוף