מתנה לפסח : החירות כפרפר היוצא מן הגולם

תודה לכם שהקשבתם אליכם. אנו רוצים לדבר אתכם באנרגיה חדשה לעכשיו, מה שאתם קוראים “אביב”. אנרגיה זו מתחברת ליכולת המופלאה של בני אנוש להיכנס לתוך בחירת החירות.

זו הזדמנות מיוחדת, כמו פתח קוסמי המתרחש פעם בשנה. להסכים להיות אותו גולם הפוקע את המעטפת ומוצא את דרכו החוצה. להסכים להיות הפרפר הכי יפה שבחרתם לעצמכם להיות. הפרפר פורש כנפיים ומחולל את החיים לעצמו. הוא פוגש, מפגיש, משתוקק לחיים.

הוא נישא וזורם על אותו גל של היכולות שלכם.

החג המתקרב מביא סמל אנרגטי עצום של יציאה מעבדות לחרות. המקום הזה הוא בדברים הקטנים. אין צורך לצאת ולשבור את הכלים. זה נמצא ברטט של ההסכמה להיפרד מהכבדות, מהעבר, מהקליפות, מהחבלים שקושרים אתכם מהמועקות שלכם.

יש לכם הזדמנות לבחור לצאת למשהו חדש. לא צריך לחזור לבדוק או לנתח את הגולם שיצאתם ממנו.

פתוחה לפניכם האפשרות לבחור בכאן ובעכשיו, להודות ולשחרר! לשחרר את האחיזות, את הפחדים, את הקבעונות, את המותר והאסור, נאה ולא נאה, טוב או לא טוב. להביט בעיניים שלכם אל האופק, שהוא כאן ועכשיו.

בחרו בחופש שלכם דבר קטן. בחרו כאן ועכשיו. הצהירו בו פנימה, הרגישו את היכולת שלו לדייק אתכם, הרגע הזה כרגע קסום.

החופש נמצא בבחירה וחופש זה לא אומר “האיים הקריביים”, לא המקום עושה את העניין, ואת זה אתם כבר יודעים.

בתקופת החג חברו את הקרובים אליכם לזכות בחירות. כל אחד עם הגוון הפרפרי שלו. הרגישו את הקלילות, את ההסכמה להיות. הפרפר לא מתאמץ.

גם אתם ראויים לעשות הכל בקלילות ללא מאמץ. מה שבא במאמץ – יוצא מכווץ.

מפתחון הלב והידע העתיק – כבדו את הקרובים אליכם. אל תתקמצו במילים, בתובנות שלכם או בחיבוק. ספרו להם, כולם סקרנים. אל תשמרו את הדברים לעצמכם, אל תתביישו. היו אמפתיים.

הכל כבר באוויר. שימו לב למה שמתרחש. הביטו בעיניים פנימה והחוצה. ראו את זכותכם להיות נשמות מקסימות כמו שאתם. אל תוותרו על להיות בכאן ובעכשיו. העבר כבר עבר, העתיד משתנה כל הזמן ומה שנשאר באמת זה העכשיו. כאן כל הכיף. להיות בתדר שמסכים להיות.

כמובן שזה לא אומר שלא תחשבו על מה יהיה ומה היה – אך כל זה נעשה ממקום אחר, בפרספקטיבה אחרת. כל אחד יודע את דרכו. חשוב שתעשו מה שעושה לכם טוב. כי אם לא תעשו את מה שעושה לכם טוב, תצא אנרגיה אחרת ואז יש קצרים.

האמת היא פשוטה, לא מנסה להיכנס לעיניים או לרצון של משהו אחר. היא קשורה לאותנטיות שלכם. היו פשוטים, דברו פשוט, דברו אתכם…

וכשאתם מתקשים – תקשיבו מהלב.

אברהם אבינו ביקש מאלוהים לב כדי להקשיב. לא פה, לא עיניים, לא אוזניים – כל אלו בשירות הלב.

שמו לב לזה. הקשב הפנימי הוא מה שאתם יודעים.

ומעל הכל תתחברו אל תדר שמחת האביב, שמחת החג והמועד, היחד והשותפות.

בחג הזה יש לכל אחד מכם ברכה וזכות אישית. פתחו את עצמכם לזכות הזו, למתנה הזו. פתחו את האפשרות למשוך אליכם מתנות, הבנות, ריגושים.. והם יגיעו אליכם.

לסיום, עצמו עינכם לרגע אחד והתחברו לתדר האהבה. אנו בוחרים להיות אתכם בקשר ללא תנאי. קשר של אהבה. הרגישו את החיבוק שאנו מחבקים אתכם כמו לחץ אנרגטי להרחבת הלב עד למפגש הבא.

ברוכים תהיו, המדריכים שלכם.

שיתוף