השפע האינסופי

קבוצת שלישי (מפגש ראשון).

כן… קבוצת שלישי.. נכבדה ומכובדת שלכם ושלנו.

לא סתם… נבחרתם להגיע ביום שלישי כי יש יכולת לזמנים האלה.. לחיבורים ותדרים מדוייקים ופתוחים יותר.. יש לכם את הביטוי "שלישי- פעמיים כי טוב". האנרגיה מוכפלת ביום שלישי ותהליך של עשייה בערב שלישי יש בו מצבור אנרגטי פוטנציאלי שאין ביום אחר מלבד שבת. אך שם יש תדר אחר שלא ניכנס אליו.

ברואים יקרים וברוכים, לעולם שלכם אנו מציצים, קשובים, נוכחים- נפקדים בו זמנית. אנו גאים בכם שבחרתם לעשות את הצעד.. אותו צעד שנראה קטן עבורכם, שמעורר את השאלות הארציות האלה של מתי ואיך וכולי , נאמר צעד גדול להרמת המודעות של האנושות. כל אחד מכם.. הוא אותו חלק בשרשרת שמתרחבת מרגע לרגע. אותה שרשרת שהיא ההבנה של הנפרדות, של החוליה ושל החיבור העוצמתי של היחד.

וגם אתם נפרדים בתוך הדיאלוגים וההקשבה הפנימית שלכם, ובד בבד מחוברים לשותפים הקרובים להדרכה ואל כל העושר והשפע הנוכח סביבכם ומרשים לעצמכם בכמה שעות שבועיות לפתוח צוהר, צוהר קטן אך גדול אל אותו הידע האינסופי שנוכח בכם. אותו ידע נמצא כאן ועכשיו וכל הזמן, ואנו יחד אתכם מברכים את הידע ואתכם על השלם שהיום אתם בפתחו של תהליך להכיר את חלקיו, וכל פעם שתסכימו לרגע לעצור את השכל המתרוצץ, את הידוע מראש, לתוכניות האויר המושתתות על העבר, תוכלו להסכים ולפגוש עוד חלק ועוד חלק עד אינסוף.

וזה אותו פאזל, אותה חידה המסקרנת של החיים, המתעתעת, הלא מרפה ועם זאת מרפה ונינוחה. זה ללא מאמץ. אתם יכולים לחיות את חייכם דקה דקה ללא מאמץ. על זה מדבר העידן החדש, זה כמו גלים, שמזמנים לכל אחד ואחת מכם את החיבור המושלם… לשמחת הלב, לשפע האינסופי שקיים. והשפע האינסופי הזה אינו קיים עם גבול- במידה. כשמו כן הוא – שפע אינסופי!

שפע חומרני, שפע כלכלי, תחושתי, שפע של אהבה, שפע של היות בשמחת הלב.

במקום הראשוני הזה שלרגע מרשה לעצור את הסחרחרה ולשים לב, היכן אני גר? האם נוח לי במגורים הפרטיים שלי בגופי? מה לא נוח שם? האם אני מוכן באמת להקשיב, כשחלק רוצה לדבר? האם אני מוכן/מוכנה באמת לראות, שיש שם כל-כך הרבה?

ובעיקר כל-כך הרבה ידע אודות עצמי-עצמכם.

ואנו כאן, יחד אתכם בצעדים, מחבקים- קשובים-תומכים, ממש רואים אתכם בראייה שלנו שהיא ראיה תחושתית. אל תנסו לחבר את המושגים שלכם לתדרים שלנו, כי זה ללכת לאיבוד במבוך. תסכימו, ולו לקצת, לא לדעת, ממש לא להבין ומתוך המרווח הזה – דווקא לדעת. גם ביודע יש את "היודע שלא יודע", כי זאת ההתפתחות, הסקרנות.. עם הספק.

ככל שהתדר שלכם יבחר לעלות, הספק יגדל איתו – עד כמה שזה מפתיע. אל תיבהלו מהספק. תרשו לעצמכם לשאול את השאלות "מה אני בעצם עושה פה?" תרשו לעצמכם לתהות האם אלה המחשבות שלכם או הדמיון שלכם ועוד כהנה וכהנה.. זה מקדם אתכם, אוחז אתכם לתוככם, לא מוותר. ומתוך השפע הזה תזכרו שאתם לא לבד, כי ראשית אתם עם – עצמכם – וזה כל-כך הרבה. שנית, יש לכם תמיכה עצומה של היקום, ולאט לאט תתוודעו אליה. אנחנו נרגשים מכל בן-אנוש שקשוב, שעוצר לרגע את המרוץ ומוכן להתפנות לעצמו. אנחנו מחויבים, מתוך בחירה, אליכם, אל התהליך האישי- הקבוצתי שמשיק כמו הרוח ומרחיב אופקים. לכם זה נראה התהליך שלכם, הסוד הפרטי, החוויה האישית הפרטית שלכם. בסדר, זו זכותכם, אבל תסכימו להתפנות מה"עוד מאותו דבר" ולבחור דווקא לשתף, לבחור דווקא להיות מי שאתם! כי סודות מכבידים. ולאו דווקא בהקשר לקורס הספציפי הזה בכלל, כשאתם אוחזים, יש משהו שמתקבע, יש משהו שמעלה חלודה, יש משהו שמכביד ומעייף.. אז שחררו את האצבעות, תרשו לסודות האלה ולהכבדות האלה להתאוורר, לנשום לתוכם, לפתוח את הערוצים, פשוט לתת תשומת לב לרגע הזה ולרגע הבא אחריו..

אנו לא מגלים לכם כאן שום סוד ,כל מה שאנו מזכירים לכם כבר שמעתם ואתם יודעים.

היינו רוצים לאמור לכם "תפרשו כנפיים ותעופו" אבל אז הספק מיד יקפוץ – אז לא אמרנו את זה, רק רצינו.. אבל זאת התחושה..

אנו נוכחים, קשובים ומבטיחים להיות אתכם במפגש השבועי. כמו כן, תהיו סמוכים ובטוחים שאתם מלווים. והליווי הוא לא בכדי שלא יקרה לכם כלום, הוא בכדי שתהיו מכוונים לדרככם ותזהו את מה שמגיע.

דבר ראשון, כשמשהו קצת פחות שגרתי מגיע – תברכו אותו לשלומו. " שלום, שמתי לב.." . זו ההקשבה הראשונית. מתוך המקום הזה שמנהל שיחות, שמנהל הקשבה, שיכול גם ליצור את המציאות. כן. מורכב ופשוט כאחד. והיינו רוצים רק לקחת את הפשטות שבו.

בפשטות – תרשו לכם לזמן לכם מציאות שמתאימה. מציאות ביחסים בין אנשים יקרים, מציאות בתעסוקה שלכם, מציאות במחשבות שלכם, מציאות מצמיחה. ואמרנו די.

רוצים אנו במעמד מכובד זה לשלוח לכם פשוט חיבוק פרטי, חיבוק אישי, חיבוק שמתחיל מתוך הלב ויוצא אל שאר הגוף. תרגישו. תרשו לעצמכם להרגיש את החיבוק מהיקום שמגיע לכל אחד.. והוא שלכם בזכותכם.

היו ברוכים,

תודה לכם ושלום…

שיתוף