מסע

תקשור קבוצת “שלישי נשי”

גם אנו נרגשים, נוכחים כאן קבוצה עצומה, חלקם סקרנים, אך רובנו שייכים אליכם. בעולמכם הדחוס זה אינו מובן מאליו, להניח את היומיום בצד ולבחור בכם.

אנו שותפים לכם במסע האישי, הפרטי, הרוטט, אותו מסע שלכן הביתה, אותו מסע שלכן אל השותפות, אל האחדות, אל הריפוי האישי ואל הריפוי הגלובלי. אין לנו ספק שאתן זקוקות לנו, אך אנו זקוקים לכן באותה המידה ויד לוחצת יד ומחבקת. יש כאן חיבוק הדדי והוא נובע מתוך המקום, שכאשר כל אחת מכן בוחרת בעצמה בחיבור שלה אליה, אל הידע העתיק המתחבר למשמעות החיים הארציים הקונקרטיים, היומיומיים, הנוכחות הזו מפיצה הדים גם בלי מילים, מפיצה אנרגיות, ולאט לאט ההדים האלה משנים באופן משמעותי את הכוכב שלכם, והכוכב שלכם מגיע למצב של שינוי תודעתי שעכשיו מתפתח במלוא עוצמתו. אתן בדרך אליכן, אל אותו אחד שמחבר בעצם את היקום, את הבריאה אליכן. זה נראה בשלב זה מרוחק ובלתי נתפס, אבל כשאתם ברגע טוב – גם אצלנו כך, בדיוק באותה הלימה, והמרחב הוא אין סופי. כרגע דעו, שהבחירה שלכן היא לא במקרה, לא מקרה הזמן לא במקרה הקבוצה הזו. יש לכן הבחנה עמוקה ועתיקה לשהות המשותפת שלכן, ונבררתן על ידכן ועל ידינו במדויק, לכל אחת מכן יש משהו נוסף ואחר להביא למעגל הזה. נשים אמיתיות, סמכו עליכן ועל היחד בדרך שלכן ותיווכחו, תיזכרו במרחב האין סופי של ידע שיכול להיות נוכח בכל רגע מחייכן. זוהי שמחה מאד גדולה, שמחה של לחזור הביתה, איננו מדברים על הבית בין קירות הבטון שלכם, שאין לנו התנגדות אליו, אבל הוא לא הבית האמיתי.

צאו לדרך, אתן יוצאות מכאן לא לבד, במשך השבוע כל אחת מכן יוצאת עם ליווי, הקשיבו לליווי, דברו עם הליווי הפנימי שלכן, דברו ושוחחו עם הידע הגופני שלכן והוא ילך ויתרחב.

זרקו שאלות לאוויר, נסו להרפות, אם זה אפשרי, מהשכל המתרוצץ.

נסו לעזור לנו לחבק אתכן. בעוצמה הנשית המבורכת והמופלאה שבכל אחת מכן. מלבד המילים שלנו, אנו שולחים למעגל הזה את מירב האנרגיות של הריפוי, של השמחה, של ההקשבה, של הפתיחות, קחו אותן, הם שלכן בדיוק כפי ששלנו. אתן חלק משמעותי מהבריאה במהותה . הזמינו את הבריאות של הבריאה להיות חלק מהיומיום שלכם.

באהבה גדולה ניפגש אתכן.

במשך הזמן עד למפגש הבא, אל תשכחו אותנו כאן, וגם אם תשכחו – נגיע.

תודה לכן, יקרות, ושלום.

שיתוף