פורים – מהסתרה להצהרה

חג שמח נשים מודרכות, נשים בדרך,

ראו, נרגשים הפעם מהמפגש הנוכחי שלכן, אינכן יכולות יותר לומר שאתן לא נזכרות, לא יודעות, לא מחוברות, מוותרות, מהססות. מותר לכן לומר את זה, אבל זה שייך לכאבי העבר. צאו מזה! יש לכם את העוצמה הפנימית והכלים המשובחים שנוכחים במחציתכן לצאת מההסטוריה הזאת.

והיום, חג גדול ליהודים. אסתר, לפי המגילה המופלאה שלכם, בחרה להביא את האור, ומרדכי היהודי, אותו מדריך היה שותף חשוב. אסתר לא חיתה בהסתר – היא הייתה בשליחות. שוב נמצא שם מאבק האור והחושך. אמנם לא של חנוכה, אבל של פורים. אותו המן הרשע, אותו מרדף, אותו כאב ואפילו אותו אזור על פני הכדור… ואתן נשים מופלאות, נשים שבוחרות להיפרד מהמסכות, מסכות מתאימות לפורים. שם אפשר להתחפש לרע, לטוב, למכוער וליפה וזה רק ליום אחד, כי המקור נשאר מקור. תניחו את התחפושות לחג פורים והיזכרו שאתן נשות האור. לא אמירה סתמית זו, לא אמירה שברמזור הראשון אתן משחררות את החושך מבין שיניכן, זו אמירה מחייבת – לחיות באור בשליחות, ואתן בדרך עם המדריכים, עם השפע של היקום שמשווע לאפשר לכם שתהיו באפשור הפנימי שלכם. יש לכן אפשרות לבחור:

להישאר באותו כאב מוכר או לתת לאור להתעורר. האור נמצא בכל מקום ורק הוא יביא את השלום הפנימי, את אותה בחירה מוארת, ואין צורך שמישהו יזכיר לכן שאתן מוארות, אף לא אנחנו, כי הדרך שלכן מוארת. היעזרו בכוון, אותו גי-פי – אס פנימי הנקרא הלב שלכן, אתן יודעות את הדרך. ואם יש לכן שאלה, יש עם מי להתייעץ, אתן לא לבד. למה כל כך קשה להישאר שם? הרי נפל הפור, ואתם מכירים את הסיפור הפשוט והמורכב הזה, יש חשיבות לפרטים, ויש חשיבות לתחושת הבחירה.

פורים זה החג של השמחה בלב, של ההכרות הפנימית והזכות ללבוש מסכה.

לשמוח מתוך השטות, לחולל כמו ילד, כמו ילדה, לצרף למחול שלכן את המדריכים והם יזכירו לכם שאלו החיים, שכיף לחיות את הצחוק ואת המחול המבולבל ואת הפשטות של הרגע הזה, מה שבא לכן להיות. והחג הזה הוא חג לכאורה של הילדים, כולכן משקיעות בילדים. בתחפושות ובמשלוחים שלהם, בימים המורכבים והדחוסים, נראה לכן שאתן חוגגות את החג דרכם. טעות מרה! הם מזכירים לכן את הכיף וההתרגשות כי זה עוד חי שם, השפע הזה פתאום, כי בפורים מותר לחגוג וליהנות, שיהיה מספיק למלא את המצברים לכל השנה.

יש רבים שמאפשרים דווקא בחגיגות האלה להתמלא, ויש רבים שזה נראה להם חג של ילדים, אלו הן בחירות, אנו רק מאירים לכם את האפשרויות. השמחה של פורים היא בלב, בנשמה, ומאפשרת מילוי מצברים ותאורה פנימית לכל השנה.

נשים מופלאות, כל אחת בנתיב חייה. השאירו מאחוריכן את תחפושות העבר, את הכותרות שאינכן רוצות בהן יותר. תכתבו כותרות לחייכן עם שפע היש המוכח בחיים, תיצרו את מציאות חייכן, אף אחד לא יעשה בשבילכן ואין מחר ומחרתיים ואולי בעוד שנה, כי זה תהליך, והתהליך קורה עכשיו, יכולת הדחייה שלכן והעתקת הנוכח לעתיד היא כשרון צרוף, אתם מבזבזים את הקצאות האנרגיה לתהליכים ובסוף חשים ריק, ריקנות ומרוקנות. באותו רגע שאנו בתהליך של אותו שחרור, תקשיבו לנו, נהלו את הדיאלוג, שתפו את החברים שלכם, גם החברים הפיזיים, והחברים שאנו מתכוונים שאתן מכירות.

אז עכשיו, כל אחת מכן תדייק את הבקשה שלה, בקשת השמחה שלה שמתחברת ליש, עצמו את עיניכן והתחברו לאותו מקור אנרגטי פנימי הנקרא הלב הנמצא בתוככן, בשלו שם את אותה כותרת שאיתה אתן יוצאות לנבואת חייכן, חגיגת חיים, קשטו אותה בצבעים, עצבו אותה על פלקט, תוסיפו פרחים, סלסולים, צבעים ופרפרים ומה שבא לכם, תצאו שם עם משהו מרהיב, תראו איך אתן תולות את אותה כותרת מרווחת על לוח לבכן, וזה מרגיש לכן טוב.

והתחייבות זו שלנו, נזכיר לכן שאתן לא לבד, לוח לבכן, מרגע זה כמו לוח … ליקום, הוא מהדהד את הפולסים של אותה כותרת חיים, הוא מזכיר לכל המינים ולכל האיברים הפנימיים שיש שם כותרת, שהיא הדרך שלאורה אתן צועדות, והכותרות האחרות מפנות מקום בשמחה, הן כבר בלויות ואפילו לעיתים יש עליהן כתמי כאב והן עכשיו מתגלגלות כמו המגילה הישנה וחוזרות למחסן המאובק.

אתן הולכות עם אותה כותרת, הלוח אתכן, בחוצות העיר, ראו את עצמכן אפילו יושבות על סוס לבן וכולם מהדהדים, מזכירים לכן שאתן יודעות ואתן שלופות כותרת, החזה שלכן מוסתר, אל תדאגו, את הכותרת שלכן אתן יכולות לאחוז ביד והלב שלכן המהדהד, מראה לכל ההמון להשתאות שאתן מוארות והכותרת שלכן מובילה אתכן. אתן גאות בעצמכן, אתן גאות בכותרת חייכן המחודשת ולא מתכסות אחרי מסכות יותר, מנפנפות ומתגאות ומאמינות שזה אפשרי כי זו הבחירה שלכן.

ואתן כאן היום עוברות שלב, שלב של היכרות מתוך הפנימה חוצה, דברו והדהדו, שתפו וצאו עם עצמכן לאור, האור שלכן מפיץ גם לאחרים. זה שייך ליקום ואתם חלק ממנו, וההדהוד שלכן מכפיל את זה אלף מונים. שוב ושוב הזכות לחיות ולהיות בחיים… ואנו אומרים לכם את זה מתוך אהבה גדולה ואמונה ללא תנאי שאתן מסוגלות ובוחרות, שאתן לא לבד, תזמינו את ההזדמנות הזו להיות חלק מחייכן כי הרי אתן רוצות לגדול ולצמוח, משהו עמוק בפנים נותן לכן כוח, צאו לשמחה שלכן, תנו לחגיגות שלכן להדהד פנימה, להשתחרר. תהיו בהלימה עם מה שמתרחש סביבכן. תרגישו את הלב מתרחב.

אוהבים אתכן, מחבקים אתכן, שפע של אור, שפע של אמת ופשטות נמצא בחייכן.

תודה לכן, אהובות, שלום וחג פורים שמח.

שיתוף