שמי סיגל זיו, ואני מפיקה סיפורי חיים וספרי השראה ומתקשרת,

אם לארבעה, מתגוררת בזיכרון יעקב.

התקשור עבורי הוא דרך חיים, הוא שפה.

אני אוהבת לכנותו החיבור לעצמי, החיבור לקול פנימי הנובע מתוך אותו ניצוץ אלוהי

שבתוכי ואשר מאפשר לי לחיות את חיי בידיעה ברורה שאינני לבד, ש’מישהו’ שם למעלה שומר עליי ומלווה אותי,  שכל מה שקוררה בחיי הוא חלק ממסע ההתפתחות שלי, שכל שאלה שאשאל תזכה ברגע הנכון למענה, שיש לי (בתוכי…) כלי מופלא שהוא מן ‘עזר (צמוד) כנגדי’.

מאז ומתמיד תפשתי את עצמי שאישה ‘אינטואיטיבית’. האינטואיציה שלחה אליי קולות ותשובות, אך באותה נשימה היו שם גם ספקות, סימני שאלה, מן קול שערער את הביטחון שלי בתחושות שעלו ויצר אי שקט מתמשך.

אני זוכרת (כאילו היה זה אתמול…) את הרגע בקורס התקשור הראשון במרכז הילה בו הרגשתי פתאום איך מאגר עצום של ידע נפתח עבורי, איך בפשטות שכזו אני שואלת שאלה ומקבלת תשובות, בצד הסברים מפורטים על איך ולמה. מאז, מרגישה כאילו נפתח איזה ‘שער’ ובידי נמצא מפתח שמאפשר לי להבין, לדעת, להחליט מתוך ידיעה פנימית (שהולכת ומתחזקת עם הזמן…) שאני פשוט… יודעת.

כך החל המסע שלי במרכז הילה. מכאן ברורה הייתה הדרך אל הקורס המתקדם ואל הקורסים המקצועיים. כשהילה הציעה לי להצטרף למרכז וללוות את תלמידי הקורסים, יכולתי להתבונן מן הצד בתהליכים שעוברים אחרים ולהתרגש עמם, כשגילו הם את ה’אוצר’ שנמצא שם כה קרוב אל עצמם.

אני מאמינה שכולנו נמצאים כאן במרחב ארצי במסע של התפתחות אישית, ריגשית ורוחנית. החיים (כמו החיים…) מזמנים לנו עוד ועוד ‘מדרגות’ בדמות אתגרים, מערכות יחסים, לבטים, שאלות ועוד. אנו יכולים לבחור ‘מתנות לדרך’, כמו התקשור למשל, שמסייעות לנו לצלוח את המסעות שלנו בדרך מיטיבה, מתוך מודעות וידיעה פנימית ובעיקר מתוך ההכרה במי שאנו ובחיבור לשמחת החיים שלנו, שהרי כשאנו מקרינים החוצה אהבה עצמית ושימחה, המציאות מחזירה לנו מכל אלו בנדיבות. לפעמים, כל מה שנדרש מאיתנו זה לפצח את ‘קוד ההפעלה’…

מזמינה אתכם לקורס תקשור בהנחייתי, בו תקבלו את ה’מפתח’ הפרטי שלכם, את החיבור הפנימי אל הניצוץ שבתוך כל אחד מכם. בסיומו של הקורס יהיו בידיכם כלים מעשיים שיאפשרו לכם לקבל תשובות לשאלות ולדילמות בחייכם, להעצים את הביטחון שלכם ולחבור לכוחות שלכם.

באהבה,

סיגל