הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - אודות

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

הילה וקסלר, מתקשרת מנוסה, מבוקשת ומקצועית, נשואה ואם לשלושה מתבגרים.
הילה קיבלה את "הצעת העבודה" לעסוק בתקשור כמקצוע וכדרך חיים לפני 16 שנים בדרך מאוד לא מקובלת, על ידי חבורה שלא הכירה ולא ידעה על קיומם, ולימים יהפכו לשותפיה ולחבריה הקרובים.
המילה "תקשור" היתה אז עדיין כזו שסימן שאלה גדול מתלווה אליה, מתקשרים היו אנשים משונים, "רוחנים" ולא מחוברים למציאות ובחנויות הספרים עוד לא נמצא ספר רוחני אחד בנושא...
מאז השתנה העולם שלנו לבלי הכר. הילה הפכה למתקשרת מוכרת וידועה, שמה הולך לפניה, והיא נתבקשה על ידי ההדרכה להעביר את הידע שמצוי אצלם ואת דרך התקשור – בקורסים.
 
מורה שהיא "מזכירה"
הילה מאמינה בכל ליבה שכולנו מתקשרים, מקטון ועד מבוגר. תפקידי להיות "מזכירה". אני לא מלמדת שום דבר חדש, רק מובילה את האדם אל הידע הקיים בו. ואינני לבד. אני באה עם צוות. ההדרכה איתי, ולכל מפגש באה ההדרכה של בן השיח או "התלמיד". תארו לכם כמה צפוף הרוח אצלנו בקורסים...
 
"יש כאלה שהחיבור אצלם מהיר יותר, הם רואים ושומעים מיד, ויש כאלה שאצלם התהליך איטי, אך אינני מוותרת לעולם, וההדרכה על אחת כמה וכמה!! אני מתעקשת, וכשמישהו נפתח ומתחבר – זו שמחה. הילה אוהבת אנשים: "מי שעושה דרך, צומח ומשתנה - פותח לי את הלב". אין לי אינטרס מלבד הרצון שיהיה לאנשים טוב. מי שבא – ברוך הבא".
 
התקשור הפרטני והקורסים משלימים זה את זה
התקשור הוא כלי משנה חיים. אתה מבין באמת ולא כקלישאה, מה פירוש הדבר, שאתה לא לבד, ניתנת לך היכולת להתייעץ עם אדם קרוב, שמכיר אותך לפני ולפנים (מדהים עד כמה...), אתה מרחיב את המודעות הפנימית ומעמיק את התובנות, השיח המשפחתי מתפתח ומתמלא תוכן חדש, אתה מתרוקן מהמיותר, זוכה להגשמה מהירה ומדוייקת של משאלותיך ומתפנה להרבה נתינה.
 
 מי שבא אליה פעם אחת למפגש פרטני, ברוב המקרים יבוא שוב או יצטרף באיזשהו שלב לקורסים. הדברים שנאמרים בתקשור מהדהדים עוד זמן רב, מכיוון שאין זה מענה על שאלה אחת אלא שיחה בת כשעה בה מאירים המדריכים את תמונת החיים העכשוית בתוך רצף הזמן, (שחלקו לא נגיש לנו) מסבירים ומייעצים, עונים על שאלות אך לא מקבלים החלטות במקומנו ולא מנבאים עתידות.  המשוב שהילה מקבלת בדרך כלל הוא: "כל כך הרבה טיפולים וסדנאות עברתי, ושעה אחת איתך עשתה לי סדר. קיבלתי תשובה. הבנתי".


מזמינה אתכם ליצור קשר כאן 
על הילה והתקשור תקשור משולב בחיי היומיום חוויות מהקורסים

שיחות על ומעבר- מן העיתונות

סרטונים -תלמידי קורסים  מספרים
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים