הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - תקשור לנוסעות לדמנהור

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> תקשור לנוסעות לדמנהור
 
המסע שלנו המשותף לאיטליה, לדמנהור הוא מסע של חזרה הביתה. להחזיר לעצמנו אותנו, את מי ששכחנו, את מי שנזכרנו ובעיקר את "מי שאני רוצה להיות בחיים האלה", את מי שהגוף שלי רוצה להיות, את מי שהמחשבות שלי רוצות ובוחרות להיות, את מי שההרגשה שלי רוצה מלהיות, את מי שאני! המסע הזה מאפשר לנו גם להיזכר  וגם להפעים את זה חזרה לתוך החיים שלנו. בואו כל אחת תחזיר את הפעימות הלבביות שלה שמקורן באמת – האמת הפנימית הכמוסה, באמת המזוככת, באמת לאמיתה של "מי אני בשבילי?! מי אני עכשיו?! אך אני מרגישה אותי?!"
זה הרגש! עוד מחפשות אמירות. פשוט להרגיש שמסתדר סדר חדש מבפנים. זה נעים להיות אני. ואתן יוצאות למסע הזה אתכן, עם כל מה שהייתן. יוצאות למסע הזה לראות אתכן ולבחור את האישה שהנכן!
בוודאות זה יהיה מתורגם למעשים, אבל כרגע אנחנו רוצים להזמין אתכם, את הנוכחות שלכם, שמתחילה להתרגל פנימה, להביא את אותה שאלה רחבה שהנשמה שלכם מבקשת להבין בתקופה זו של חייכם. זו היא לא תשובה של "כן ולא".  זו היא תשובה של מהות! בואו נמצא את השאלה הזאת כמה שניתן. פשוט נרגיש אותה ללב שלנו. נשתדל לא להתווכח איתה ולא ניתן לה תשובה. ניתן לה פשוט הנכחה. נרגיש נוח בלא לדעת מה לעשות מיד, אלא פשוט להיות נוכחת בהוויה של השאלה, של התהייה, של הרצון. ונשמח בזכות שלנו שנעצור רגע את מרוץ החיים ולהיות בשבילנו. להיות באפשרות לאיזה שהוא אתחול מחדש שכרגע מרחף. עוד לא יודע בדיוק את המקום, אבל מה שברור, נשים יקרות, שאתן בוחרות בכן.
רק אתן צועדות במסע הזה שלכן. אף אחד לא יכול לעשות לכן את הדרך וכפי שתבחרו, כך תהיה היא. אנחנו ואתן ביחד כאן לאפשר את העוררות הזאת, את התשוקה לחיים, את ההבנה שהחיים האלה, בזמן הזה, הם חד פעמיים והם בשבילכם!
המסע לדמנהור התחיל!
הוא התחיל כבר בפנימיות שלכם. כבר זרעתם את הזרע ואתם מדשנים אותו עכשיו ורואים אותו לאט - לאט מקבל את כל האהבה ואת הזמן ואת הפינוי הזה. את זה שאתן רואות את  אותה איכות פנימית שכן רוצה לפרוץ, רוצה לגדול, רוצה פשוט להיות מי שאתם. את מי שמגיע לכן להיות! וזהו יום חג ואתן נכנסות לחגיגות -  לחגיגות של החיים. המסע הזה יהיה מופלא ובעיקר יזכיר לכם את המופלאות שלכם ביחד בעוצמה הרמונית בצבע, בצליל, בחיבוק ומילה, באהבה ויופי! והכל כלול במסע הזה! הנאה צרופה! כל זאת מכיוון שאתן ראויות לזה. שזה הזמן שלכן, שזהו זמן בשבילכן, ואתן לרגע לא תהיו לבד מכיוון שאנחנו אתכם. לא נחמיץ הזדמנות להנות, לא נחמיץ הזדמנות להשתנות. לא נחמיץ אתכם אל תחמיצו אתכם בכל רגע ורגע.
מרגע זה ואילך תרגישו את החיבוק  שלנו, את הקשב שלנו, את האיכות שאנחנו רואים אתכם ביופייכם וגם אתן מתחילות להתגלות לעצמכן, כי נמצאים במקום רוחני, במקום שהיופי שם הוא חלק מהאיכות, במקום של אהבה וקיום קל יותר לעשות תהליכים, כי לא צריך את ההסבר. הוא פשוט מתרחש. אז אתן כמו כפפה ליד נכנסות למקום בדיוק בשבילכן, שמדבר את השפה הפנימית שלכן. גם החיצונית, אולי, וזה משחרר את כל המאמץ שנמצא ביום – יום.
הרוח של דמנהור היא רוח שנמצאת בתוככם. היא נמצאת בנשים העתיקות שהייתן, במרפאות במטפלות, ביודעות, באורקל שהייתן. אנחנו נבדוק את זה שם ונראה וממש נלקט מאותן נשים את האיכות המתחדשת של איזה אשה אתם בחרתם ובוחרות להיות. שאו את אהבתכם לעצמכם ואת אהבתכם אלינו. זה הזמן, כי אין זמן אחר!
תודה לכם ושלום.

 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים