הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - תקשור יומולדת חלק ג'

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> תקשור יומולדת חלק ג'
 
 

תקשור יומולדת חלק ג' המשך...

העולם שלכם בחיבור של מטה ומעלה מאוד משתנה. יש המון ידע שמתפקע להגיע. יש מחזות שרוצים לצאת, יש ספרים שרוצים להכתב, יש שירים שרוצים לזוז הצידה ולהשמע.
יש הרבה שפע והשפע הזה בשבילכם, אך קשה לו להגיע כאשר אתן עם שלט – "אני בשירות האחר..." תחליפי שלט!! – "אני בשירות עצמי!  
השלט הזה בעצם קורא קריאה – אני בשלה להוביל את מה שאני רוצה החוצה ממני!

כן זו שעת ההשפעה. היא חייבת לעבור את הריכוך, את ההתלהבות שלכם ואת האהבה שלכם וכמובן שיש לזה תוצאה, אך קודם כל תנו לזה לשהות בקרבכם, כי מגיע לכם. זה יום חג אחד לכאורה, עבורכם, אבל אנו רוצים שתרגישו את החג הזה מתחוגג בתוככם. הוא זז! יש כבר תנועה למשהו חדש. ומעצם זה שפיניתם את השעות היקרות בחייכם שיכולתם להקדיש למישהו אחר והקדשתם אותם עבורכם כרגע – אז זה המחוג שחוגג אתכם אליכם.

וזה אומר שכולכם תפסו נא "טרמפ" על יום הולדת, על ההתפכחות ופקיחת העיניים של הילה – ותסכימו  לקבל את הפקיחה שלכם כרגע, והיא לא חייבת להיות מתורגמת למילה מאוד ברורה או להרגשה חד משמעית, אבל היא כן תנועה פנימית של התרוממות רוח וכשהרוח מעומעמת היא זזה, לוקחת ומביאה מילים חדשות, לוקחת את הלב ואת הרגעים, משב חדש פנימה והחוצה, מביאה את המגע.... מזכירה לנו, מזכירה לכם את מה אתם באמת רוצות, מזכירה מה יש בחיים האלה, מה הוא התבלין  הזה שכל כך טעים למה השקעתם כ"כ הרבה בחיים שלכם, בעצם החיים. מזכירה מה יש בחיים שעושה אותם כ"כ טעימים!
טעם החיים היא מהות המשא הזה!
באתם לכאן בשבילכם, באנו לכאן בשבילכם! וזה הבטחה, זו אהבה, אהבה של אמא, אהבה ללא תנאי.
אנחנו, כן, אומרים את זה בצורה ברורה – אנחנו בריאה שלמה, נוכחות אינסופית, ריצודים וצבעים, דמויות, כוכבים, ירח, שמים וארץ, מקדימה ומאחור, מהצדדים, מלמטה ומלמעלה, כרוח, כקול, כתחושה, כאוויר, אנחנו בכל מקום ובכל זמן נמצאים אתכם בשבילכם!
תזמינו לכם עכשיו כמתנה לרגע הזה את הבקשה האישית הפרטית הסודית שלכם שעולה מקרבכם מלבכם הטוב. והשארנו ממש פתח, כותל מערבי כרגע, רשמו ברישום הלב שלכם את הבקשה שלכם לרגע הזה, לחיים האלה, שאם תתקיים הבקשה הזו, האיכות הזו, החיים שלכם יהיו טובים יותר אפילו. קחו לכם את הרגע הזה, אנחנו פקוחים ופתוחים להעיז ולבקש, מהלב שלכם, מהלב הפרטי ללב הבריאתי הפועם . אנחנו בהבטחה עליונה ותחתונה וכל הכיוונים נעשה הכל כדי שיהיה לכם טוב.  המזל הטוב מתחיל עכשיו
 
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים