הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - תקשור חי יומולדת - חלק ב'

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> תקשור חי יומולדת - חלק ב'
 

תקשור חי יומולדת - חלק ב' המשך..

 
ה – 50 או ה – 40 אולי גם ה – 60 או ה- 70 השנים הבאות שלכם הן השנים הטובות ביותר.
כל שנה יותר מרעותה. כל שנה חייבת להיות עוד יותר טובה, אפילו!

וגם אם בודקים כרונולוגית ומגלים שזה לא כך – התחושה שלכם חייבת להיות עוד יותר טובה, אפילו!.
כולנו יודעים מה בסוף נמדד - ההרגשה! ומה שאתן מלקטות כאן, נשים יקרות, זה צרור של "הרגשה טובה". ומה שלא נכנס לצרור הזה והוא לא יפה כמו הפרחים המרהיבים שהבאתם היום – תוציאוהו מהצרור בעודו באיבו!
והכלים ברשותכם ואנו ברשותכם!
והכי חשוב והכי בהיר שאתם ברשותכם.
והצעדים הבאים הם לרכך את הסבל של התדר הזכרי. הוא מבוהל מהאיכות הנשית ועליכן לא להבהיל אותו יותר אלא לחמול ולאהוב פי כמה, כי העוצמה הנשית עלולה לטשטש את האיכויות המיטיבות של עוצמתיות זכריות וליצור קיבוע לזכריות עתיקה ופוגענית.
 עולמכן נמצא כרגע בפרשת דרכים. ושוב על מי אפשר לסמוך?! כן עליכן, על כל אחת מכן שתדע  בדלת אמותיה לאותו מעגל זכרי שסביבה לא לקמט אותו ולהחוויר אותו אלא להפך – לפרום את ליבו לרכך את נשמתו ולאהוב ולפתוח את הערוצים של החמלה של ההתקרבות צריכה לרכך את הפן הזכרי, לרכך, לפתוח ערוצים של חמלה והתקרבות, כי לא ניתן לעשות שינוי באופן אישי וגם באופן כללי רק נשים או רק של גברים. זה השיעור ולא סתם באתם הנה זוגות - זוגות. זה הכי קשה, זה הכי מניב. אבל כאן אנו אתכם נשים יקרות ואהובות, נשים במבצע, נשים במשא יום יומי של לקום בבוקר מוקדם שהכול יהיה מסודר, מאורגן, כשמישהו כושל על ידכם, לדעת שלילד או לילדה קשה, גם כשהם רחוק וגם כשהם לא ממש תמיד אומרים וגם כשהם אומרים לדעת לטפוח על שכם, לנחם , לאחוז ביד ואחרי כל הפיצולים האלה אתן נשארות לבד! כי מי רואה אתכן?!
אז יש לנו חדשות בשבילכן אנו, כמובן, רואים, אבל הקוד החדש שאתן רואות! את זה להעביר מאם לבת, לנכדה, לחברות. לומר: "אני רואה אותי, כי אני ראויה לראיה הזאת!" בהתחלה זה ישמע לכן קצת זר ולא הולם ולא מוכר, לאט - לאט זה יהיה נוח וזה יהיה בטוח ואפילו נעים. זו האיכות של "יודעת בשבילך", איכות המקשיבה והמשיבה", ה"נמצאת בשבילך לפרטי פרטים", ובלי לעשות גלים גדולים, אבל כן לקרוא את הכתוב עבור עצמך!
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים