הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - יומולדת 50 בפרט וימי הולדת בכלל...

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> יומולדת 50 בפרט וימי הולדת בכלל...
 

יומולדת 50 בפרט וימי הולדת בכלל...

תקשור חי מההדרכה 2016 (לכבוד יום ההולדת של הילה) בהמשכים משישי לשישי...

כל אחת מכן מלאה בכ"כ הרבה ושולחת אדוותיה עד אינסוף. מעגלים של מעגלים שלעיתים נפגשים ולעתים מתרחקים, אבל אתן נוגעות. נוגעות ביום – יום, נוגעות בימי החול, ובימי החג ופי כמה וכמה נוגעות בימי ההולדת. יודעות אתן להבחין באמת, בתמימות, באוטנטיות של המקור. מבינות אתן את איכות וחשיבות תאריך הלידה, תאריך פקיחת העיניים, תאריך החיבור ההרמטי של הנשמה עם הנשימה.                                            
זהו קודש קודשים שמתמחזר בכל שנה באותו הרגע ואדוות הן לאותו היום. כך במחזוריות של שנה ועוד שנה, וכן, גם אם הגברים שלכם יאמרו שתאריך לא משמעותי – אל תאמינו! הוא כ"כ משמעותי! כי יש בו את ההתפכחות, יש תהליכים של יכולת התמלאות לשנה שלמה וזה לא בהכרח מתרחש יום אחרי, כי משהו בפקיחות מתקהה. על אחת כמה וכמה מציאות של פקיחות עגולה, מציאות של פקיחות חציונית -יובל כמו שאתם אומרים. יש שם ממש עצירה בקו המשווה. אותו קו, אותו היות של  הנכחה מיטיבה להתפקחות למציאות מחודשת. כאילו במושגים ארציים - לידה מחדש.

נשימה נוספת חוברת לנשימה, נשימה נוספת חוברת לנשמה ואוגדת בתוכה את מה שאספה בדרך ומאפשרת את המילוי לחצי הבא. יש חשיבות לרגעי הקסם, כי גם אם נדמה שהם ממלאים מעל ומעבר הם אף פעם לא יכולים למלא את כל מה שנתתם עד כה. המילוי הוא לא במבט לאחור. המילוי הוא כהנכחה קדימה. הוא ממש כעמידה במקום בטוח שהרווחתם אותו דקה – דקה, שעה – שעה, יום – יום, שנה – שנה.
המעשה קטן, במעשה גדול בהתכוונות, במחשבה קטנה וגם גדולה, בביצוע – אין זה משנה. משנה שהגעתם קו המשווה נותן שוויון לרוח, שוויון לבחירות מחודשות. כן, לחלקכם אולי זה מובן מאליו להגיע ליובל לשהות בחציון אך ואולי אף מעבר, אך זה לא מובן מאליו! בכל רגע זה יכול לא להיות, אלא זה יכול להיות אחרת... זה לא ממקום של לדאוג או להדאיג, אלא זה ממקום של פקחון ואיננו מובן ממילא הגעתם עד הלום – רגע להתרווח בקו המשווה! כן נשים יקרות - חיים עד 100. זה מה שהולך להיות. אולי אף יותר! יש סיכוי רב שיותר! ויש סיכוי רב שתחיו עד 100 ותרגישו טוב. ואומר בעצם במה זה תלוי – בכן! זה תלוי בבחירות שתעשו בחציון, בבחירת הבריאות, והאיכות, והקשב, והראיה והחמלה שלכם כלפיכם וכלפי אחרים, ונוכחות הלב, והשקט, וההנאות, והמשמעות שאתן מצרפות לחיים שלכם כל רגע וכל שנה מחדש יגרמו לכן להגיע ל – 100.

מי שאין לו את ה"בשביל מה" ובוחר לחיות כדי שילדים לא ישארו לבד או כדי לראות עוד נכד – לא יזכה! לא יגיע! כי מה שמקודד את דרככם היא תנועת הלב כלפיכם. זו האמת. לא תמיד נוחה, כי היא דורשת אתכם אליכם. וברור לגמרי שבחצי הראשון זה לא תמיד התאפשר. היה צריך הרבה כוח כדי שתהיה שם עצירה, כדי שלרגע תעצרו ותשאלו – "מי אני? לאן דרכי? מה אני רוצה?"
וכן זה מתקשר למקום, למלכות שהיא מלכות פנימית של קיום להיות במלאות. זה לא אומר שלא יהיו מהמורות, זה לא אומר שלא יהיו כאבים או בעיות אבל זה אומר שלכל דבר יש הוויה ויש גם משמעות ויש פתרון...

המשך בשישי הבא באותו מקום וזמן – שבת שלום.


   
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים