הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - תקשור חי - לימים שבין המצרים

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> תקשור חי - לימים שבין המצרים
 

תקשור חי - לימים שבין המצרים מה זה חורבן בית המקדש בשבילנו היום?

זו תקופה מתגמלת. גם אם נדמה שהיא גומלת לכם בכאבים ואי נחת, בהתפרצויות, וגם אם לא הרבה דברים קורים, אבל יש שם איזו שהיא תזוזה, היא בעיקר מתגמלת, יוצרת בעצם, מסע של שנים שיכול להתקבל בשלושה שבועות. זה תהליך של טרנספורמציה ותהליך של טרנספורמציה זה לא לבכות על בית המקדש, אבל כן לבכות באיזה שהוא אופן ולהבין החורבות שנעשו בנשמה שלכם. להבין את ההיסטוריה הנשמתית שהיה בה כ"כ הרבה צער וכאב, שהיה כ"כ בלתי נסבלות, שה"יום-יום" שהיה כ"כ לא אנושי.
ואילו היום החלקיקים הקטנים האלה של התזכורות באים להזכיר לכם שזו שעת האנושיות. זו השעה שלכם להביא את האיכויות שלכם לאור! להיות באור!

זה הזמן שלכם באמת לפגוש את מי שהנכם, את הרצון, את הבחירות, את הכמוס ביותר. להפסיק להשתדל ולרצות. להספיק לנצח, כי כבר ניצחתם במרוץ! אתם מנצחות! אתן אלופות! כולכן הגעתן מקום ראשון!

אז תפסיקו להיאבק ולהכאיב ולהרבות סבל על הגוף הזה! תפסיקו לקדש את מקדש הגוף החיצוני וקדשו את עצמכן בעצמכן ממקום שמותר לכן להיות בדיוק כפי שאתן.
זה מקום שבעצם מאפשר איזה שהוא ניתוק משרשרת היחסים העקובה מסבל שהיתה לנשמה שלכם ולגופים אחרים, אבל גם לגוף הזה. וזה חופש! זה זמן חופש!
אז נכון לעכשיו, תראו מה מגיע אליכם. קבלו את זה באהבה, קבלו את זה בדיאלוג, קבלו הדברים וראו אותו נכחה, ואם יש דברים שאתם כבר לא זקוקות יותר בחיים שלכם - ראו איך אתם יכולים פשוט להשיל אותם. להבין שהם שייכים לקורבנות עתיקים של נשמה שלעיתים הלכה לאיבוד.

אין צורך להבין את ה"פרטי – פרטים". רק להבין ש"לא עוד"! השלושה שבועות האלה הם בעצם לגבש את ה"לא עוד"! ומתוך זה אחרי השלושה השבועות האלה לצקת "מה כן", ולראות איך ה"כן" וה"יש" מביא את השי שלו לתוך חייכן ובאמת נותן לכם לחגוג, קטן כגדול, את חייכם במלואם.

אז זה חמקמק וזה לא חולש על כל הרגעים בחיים , אבל פה ושם הבלחות נותנות טפיחה על השכם ומציינות שוב ושוב את איכות הניצחון שלכם. הניצחון הוא לא לנצח את ה"אחרת", הוא לנצח אתכן כשהייתן "אחרת" והגוף מבקש דיאלוג.

הגוף לא רוצה להיות עוד גוף בדרך שמחליטים עליו, ומושכים אותו, ומטלטלים אותו וכועסים עליו. הגוף רוצה להיות שותף. זאת נקודה מאוד משמעותית לגוף הנשי. הגוף הנשי הוא גוף נאבק, הוא עייף. הגוף הנשי רוצה לנוח ועליכן לאפשר לו לנוח. לנוח מהסיזיפיות של הדרישה כלפיו. לנוח ולתת לכן מקום להיות בדיוק כפי שאתן. וכשאתן תיקחו את מקומכן, כל מה שמסביבכן יסתדר כמו פאזל.

אז יש לכם עוד קצת זמן ללוש את זה, להתפיח את הרצונות שלכם ולפגוש את הישן ולבחור בחדש. לא לתת כמויות אנרגיה בלתי נדלות לתחושה של גוף חרב, של מציאות חרבה.
אנו בכוונה משתמשים במילה קיצונית, אבל הגוף שלכם נחרב, ונחרב ונחרב. הוא זוכר בזיכרון התאי שלו את הקושי לשרוד ומבקש עכשיו בקונטרה רחבת אופקים, כמו פריסת ידיים, להגיד "אני כאן בשבילי". זה הזמן לאמץ תנועה חדשה בתוך הגוף שלי. תנועה נשית משוחררת.
 
תודה ושלום
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים