הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - קורסי תיקשור

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"התקשור הפרטני והקורסים משלימים זה את זה
התקשור הוא כלי משנה חיים. אתה מבין באמת ולא כקלישאה, מה פירוש הדבר, שאתה לא לבד, ניתנת לך היכולת להתייעץ עם אדם קרוב, שמכיר אותך לפני ולפנים (מדהים עד כמה...), אתה מרחיב את המודעות הפנימית ומעמיק את התובנות, השיח המשפחתי מתפתח ומתמלא תוכן חדש, אתה מתרוקן מהמיותר, זוכה להגשמה מהירה ומדוייקת של משאלותיך ומתפנה להרבה נתינה.
 
 מי שבא אליה פעם אחת למפגש פרטני, ברוב המקרים יבוא שוב או יצטרף באיזשהו שלב לקורסים. הדברים שנאמרים בתקשור מהדהדים עוד זמן רב, מכיוון שאין זה מענה על שאלה אחת אלא שיחה בת כשעה בה מאירים המדריכים את תמונת החיים העכשוית בתוך רצף הזמן, (שחלקו לא נגיש לנו) מסבירים ומייעצים, עונים על שאלות אך לא מקבלים החלטות במקומנו ולא מנבאים עתידות.  המשוב שהילה מקבלת בדרך כלל הוא: "כל כך הרבה טיפולים וסדנאות עברתי, ושעה אחת איתך עשתה לי סדר. קיבלתי תשובה. הבנתי".
 
הקורסים הלכו והתמלאו, ובמשך השנים התפתחו. מה שהתחיל בתקשורים פרטניים בחדרי חדרים הפך אחרי עשור ל"מרכז הילה לתקשור".
הבאים בשערי מעגן מיכאל יכולים בנקל להבחין בשילוט השולח לחדר הצנוע בלב הקיבוץ, שעוצב במגמה שהבאים בו ירגישו נוחות אינטימית, נועם וביטחון וייהנו מהנוכחות הנעימה והאותנטית המאפיינת את הילה.
"מרכז הילה לתקשור" התפתח במשך שנים, ועתה הוא מכיל את מגוון הפעילויות שבהן עוסקת הילה באופן משולב: מפגשי תקשור אחד על אחד, קורסים מודולריים שמותאמים לכל אדם בשלב שבו הוא נמצא, ונותנים מענה לצרכים ולמסוגלות שלו בעת הזאת, שחרור מהרגלים, תקשורים חיים וכנסים לכלל חברי המרכז ועוד.
 
"מרכז הילה לתקשור" הוא מקום שוקק חיים, שבו מתחלפים הפנים, הסיפורים והקולות מדי יום, והמשותף אחד – כל אדם בדרכו מתפתח וצומח בעזרת התקשור, כי התקשור הוא חלק מאיתנו.
פשוט כך. 
המפגשים כולם, הן הפרטניים והן הלימודיים מונחים באופן ייצוגי על ידה, אך למעשה הם מלווים, מוכתבים ומוכוונים על ידי ההדרכה. אין מפגש אחד דומה למשנהו וכל יום מביא איתו ריגושים והפתעות.
"מרכז הילה לתקשור" הוא מרכז רוחני ברוח הארציות. הילה מנתבת את הרוח לתוך החיים. "רוח בלי קרקע, זה בלון שעף". מכל מפגש יוצאים עם כלי עבודה ארציים, עם הנחיות ארציות.
 
ההדרכה מכירה היטב את הווית חיינו, מכירה אתכם, הבאים בשעריה, כדי להיזכר בדרך התקשור. החיבור והדיאלוג שיווצר ביניכם יהיו חוויה מרגשת, מפתיעה, מהירה, ספוגת הומור ומשנה חיים.

במרכז הילה לתקשור, מתקיימים קורסים במספר רמות והיקפים,


 

 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים