הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - עידן חדש שפע וספק

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> עידן חדש שפע וספק
 
אתם יכולים לחיות את חייכם דקה דקה ללא מאמץ. על זה מדבר העידן החדש, שפע  אינסופי שקיים. שפע חומרני, שפע כלכלי, תחושתי, שפע של אהבה, שפע של היות בשמחת הלב. במקום הראשוני הזה שלרגע מרשה לעצור את הסחרחרה ולשים לב, היכן אני גר? האם נוח לי במגורים הפרטיים שלי בגופי? מה לא נוח שם?  האם אני מוכן באמת להקשיב, כשחלק רוצה לדבר? האם אני מוכן באמת לראות, שיש שם כל-כך הרבה? ובעיקר כל-כך הרבה ידע אודות עצמי-עצמכם.  ואנו כאן, יחד אתכם בצעדים, מחבקים-קשובים-תומכים, ממש רואים אתכם בראייה שלנו שהיא ראיה תחושתית. אל תנסו לחבר את המושגים שלכם לראיה שלנו, כי זה ללכת לאיבוד במבוך. תסכימו ולו לקצת, לא לדעת, ממש לא להבין ומתוך המרווח הזה - דווקא לדעת. גם ביודע יש את "היודע שלא יודע", כי זאת ההתפתחות, הסקרנות.. עם הספק.

ככל שהתדר שלכם יבחר לעלות, הספק יגדל איתו – עד כמה שזה מפתיע. אל תיבהלו מהספק. תרשו לעצמכם לשאול את השאלות "מה אני בעצם עושה פה?" תרשו לעצמכם לתהות האם אלה המחשבות שלכם או הדמיון שלכם וכהנה וכהנה.. זה מקדם אתכם, אוחז אתכם לתוככם, לא מוותר. ומתוך השפע הזה תזכרו שאתם לא לבד, כי ראשית אתם עם – עצמכם - וזה כל-כך הרבה. שנית, יש לכם תמיכה עצומה של היקום, ולאט לאט תתוודעו אליה. אנחנו נרגשים מכל בן-אנוש שקשוב, שעוצר לרגע את המרוץ ומוכן להתפנות לעצמו. אנחנו מחויבים, מתוך בחירה, אליכם, אל התהליך האישי- הקבוצתי שמשיק כמו הרוח ומרחיב אופקים. לכם זה נראה התהליך שלכם, הסוד הפרטי, החוויה האישית הפרטית שלכם. בסדר, זו זכותכם, אבל תסכימו להתפנות מה"עוד מאותו דבר" ולבחור דווקא לשתף, לבחור דווקא להיות מי שאתם! כי סודות מכבידים. כשאתם אוחזים יש משהו שמתקבע, יש משהו שמעלה חלודה, יש משהו שמכביד ומעייף.. אז שחררו את האצבעות, תרשו לסודות האלה ולהכבדות האלה להתאוורר, לנשום לתוכם, לפתוח את הערוצים, פשוט לתת תשומת לב לרגע הזה ולרגע הבא אחריו..

דבר ראשון, כשמשהו קצת פחות שגרתי מגיע – תברכו אותו לשלומו. " שלום, שמתי לב.." . זו ההקשבה הראשונית. מתוך המקום הזה שמנהל שיחות, שמנהל הקשבה, שיכול גם ליצור את המציאות. כן. מורכב ופשוט כאחד. והיינו רוצים רק לקחת את הפשטות שבו.

בפשטות - תרשו לכם לזמן לכם מציאות שמתאימה. מציאות ביחסים בין אנשים יקרים, מציאות בתעסוקה שלכם, מציאות במחשבות שלכם, מציאות מצמיחה. רוצים אנו במעמד מכובד זה לשלוח לכם פשוט חיבוק פרטי, חיבוק אישי, חיבוק שמתחיל מתוך הלב ויוצא אל שאר הגוף. תרגישו. תרשו לעצמכם להרגיש את החיבוק מהיקום שמגיע לכל אחד.. והוא שלכם בזכותכם.   היו ברוכים
 

 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים