הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - נשים – זה מפתח

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> נשים – זה מפתח
 
זה מפתח שפותח את איכות המציאות. משפט מסובך, אבל כשמתחילים לפרום אותו, בעצם יש הבנה שהתדר הנשי, שיש אותו גם בגברים, כמו שאתן יודעות, זה המפתח של חמלה, של קבלה, של הכלה, של נוכחות, של השתנות, של גדילה.
הנשים של היום, כפי שהינכן, שונות מאלה של פעם. אם בעבר אשה קבלה את הדין, התמסרה לו והרגישה שליחות בעצם נוכחות הדינות של חייה ועשתה בו את הטוב ביותר שיכלה במרחב המותר. אתן הייתן פעם, כמה פעמים מין נשים שכאלה, ואילו עכשיו – עידן חדש מבקש איזון.
לא יכול להיות איזון לא בפנימיות ולא בסביבתכן ולא בסביבת הכדור כולו, אם נשים לא יהיו מאוזנות. בשביל שאשה תהי מאוזנת היא חייבת להיות מוזנת, ומוזנת היא צריכה לקבל הרבה. לא במידת הגבר, אלא במידת האיכות הנשית.
גברים מסתפקים במועט. גברים – האנרגיה שלהם מצומצמת. יכולה להיות מצויינת, אבל יש לה קו ליניארי מאוד ברור. אשה, כמו שאתן יודעות, יכולה להיות "גם, וגם, וגם, וגם, וגם וגם....", לכן היא צריכה לקבל את עצמה ב"גם, וגם, וגם, וגם....". זה כוחה של ההשתנות!
כוחה של האישה המודרנית היא ביכולת הקבלה. ככל שאשה תקבל יותר לעצמה ותבין את אישיותה והיא תקבל את מי שהינה, היא תוכל גם להעניק יותר. ואתן נשים יקרות - זה הסוד של הקיום שלכן! זה שטר החוב שאותו באתן לפדות ולפדות אותו זה בעצם אומר - "להיות אתן בשבילכן"!
זה גילוי לא פשוט, לגלות מאווים, תשוקות פנימיות, לגלות את החופש, לגלות את ה"רוצה" ואת ה"צריכה". לגלות את האינסופיות לכמה עוד ועוד החושים שלכם משוועים, המחשבות שלכם גדלות. עד כמה הנשיות שלכם אינה יכולה יותר להסתפק בעוד יום מאותו דבר! בעוד רגע דומה למשנהו וזה לא אומר שכל רגע צריך להמציא את הגלגל מחדש, אבל כן צריך להבין שזהו רגע חדש והוא בשבילכן.
בגרתן כבר! אתן יכולות להשיל את הדופי הסיזיפי של החיים ולהכניס במקומו את ה"ראויה לכל הטוב הזה"! בלי להתנצל! בלי להסביר! בלי אפילו להגיד!
חופש הוא לאו דווקא לברוח לאי בודד. חופש הוא כשהשעון מצלצל בבוקר וקמות למשימה היומית, מכניסים של הוויב של החופש, את האמירה ש"אני חופשיה לצעוד ברגליי". להפעים את תחושת ליבי, להיות מסונכרנת עם הבריאה, להרגיש חופשיה במילותיי, בנשמתי, בנשימותיי ולהתחיל להכניס בדברים הקטנים; להקפיד, לדוגמא, את איכות השמע שלכן. להתחיל לשמוע את מה שאתן אוהבות – אם זה מוזיקה, אם זה שקט, אם זה צלילים שנעים לכם, אם זה מילים שטוב לכם לשמוע ולהשמיע. להתחיל לחדד  את החושים ולמצוא בעצמכן, וכל אחת מכן היא שונה, את האיכות המתחדשת בתוכה!
להיות אשה בעידן הזה – זו היא זכות מאוד גדולה! להיות אשה בעידן הזה, זה בעצם לקבל בשידור ישיר את אותו קשר לאמא אדמה! להזנה, לפעימות והחיבור שלכן אליכן חייב להיות ביום – יום. וכשאתן עסוקות ב"להכין אוכל", ב"לסדר", ב"לעשות כביסה", ב"לעשות קניות", ב"לעשות – כזה או אחר", ב"להתקשר ולדאוג או לבדוק או לראות" הרגישו את כפות רגליכן נוגעות ומתמגנטות לאמא אדמה!
יש שם איזור חדש שיביא לכן את השמחה בכל צעד, את הבהירות בכל תנועה, את התחושה ש"אתן לא לבד", שיש מגנטיות בתנועה שלכן, וכשאתן ממוגנטות לבחירה שלכם להיות בקשב – נוצר חופש, חופש בריאתי שאיתו נבראתם והוא החיבור לאינסוף, חיבור אלינו שהוא החיבור אליכן. החיבור המיקסמים האלה, החיבור לעונג, לתנועה, לחדוה, לפשטות, לקלילות ולתשובות שלכם, לרצונות שלכם, למי שהנכם. נשים יקרות, אנו לא מחדשים לכם מאומה, אבל  מדי פעם צריך לרענן, לשחרר את האבק, לפתוח את הקפלים ולהזכיר לכם שאתן כאן בשבילכן!
הסיבוב הזה, הגלגול הזה חשוב לאין שיעור כי הוא משאיר חותם והחותם שאתן באתן להשאיר זה חותם שאפשר נשיות אחרת! ואתן הנשים האלה! אתן צועדות  ברגליים האלה, בלב הפועם הזה, ברגעים האלה מחבקות בידיים האלה - ואתן מלכות! מלכות של ההווה! מלכות של רגע ברגע! מלכות שמתפארות בנוכחות המלוכה  על חייכן שלקחתם לעצמכן!
ואנחנו אתכם בכל מצב, בכל רגע ולתמיד! שאו את האהבה שלנו שמקיפה אתכן וחודרת פנימה בנקבוביות של העור, שמגיעה מהאור הגדול, שמגיעה מהאדמה שנמצאת בכל מקום אליו תסיטו את מבטכן - אתן לא לבד! וזה כבר קלישאה, ואולי אנחנו צריכים להגיד שאנחנו לא לבד, כי אתן איתנו! אז שיהיה לכם ערב קסום בדיוק כמו שאתם! אוהבים אתכם.
תודה ושלום (התקבל בחוף הים במעגן מיכאל אוג' 2016)

 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים