הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - נשים מקודשות

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> נשים מקודשות
 
 
זהו מקדש המקודשות.
בעבר היה נקרא קודש הקודשים, אבל מרגע שנכנס העידן החדש, זהו המקדש של מי שמקדש את עצמו. 
אבל אתן, נשים מופלאות, מקודשות בזכות עצמכן.
יכולות להגיע אתכן לאן שתחפץ נשמתכן, מאווייכן, וגם הרצון הפשוט והמופשט.
יש התרגשות. לא תמיד זה כל כך נוח, נינוח, לא תמיד הקשר ברור ומובן, אבל אתן, לאט לאט, ככל שתתמידו ותקפידו לדייק את רצונכן, את אותה תחנה מחוברת, תבחינו שהמסר עובר דרככן בשותפות.
אותם צינורות כלליים זקוקים לכן, בדיוק באותה המידה שאתן זקוקות להם. הם צריכים להעביר את המסר שמתמלא בתוכם – לבריאה. מלמעלה ועד לקרקעיתה. והכל שותפות אחת. והיום, יותר מתמיד, יש ניסיון מכל הכיוונים, מכל רוחב האפשרויות, לאפשר למסר לעבור לכדור שלנו. הכדור שלכם ואתם חלק מתוכו. חלק מקודש ומשמעותי, זקוק לבטחון, להכוונות, לתובנות הפשוטות של בן אנוש, שלעתים נשכחו מליבו ומזכרונו הנשמתי.
דברים פשוטים ומורכבים כאחד. דברים שזורמים בחיים ודברים שמאפשרים קצת שאר רוח. אתן, במידה מסויימת, יכולות להיות בחיבורים מופלאים כמו העט שמעביר את מה שרוצים לכתוב, כמו היד שיכולה לחבק ולהרגיע. הקשר שאתן מכירות בכל דבר בחייכן הוא קשר של חיבור עם מה שקיים. הסכימו לגלות את אותה דלות לכאורה שלא נמצאת כאן, אך היא נוכחת יותר מתמיד והיא משוועת לאותן ידיים, לאותם ערוצי כתיבה, לאותו פתחון פה, לאותו קשר. התחברו. זכרו עם מי. זכרו מתי. זה הזמן שלכם וזו הזכות שלכם. במידה מסויימת הבריאה תלויה בכל אחת ואחת מכן. והדרך שלכן - להעביר את זה הלאה ולשתף ולעזור ולהועיל. היו במלואכן. בקשו להיות בדיוקכן. בקשו את הריפוי שאתן זקוקות לו, את התמיכה, את העזרה בקשרים שיש לכן. בקשו את היצירה שתהיה לכן, שתהיה בדיוק כפי שבא לכן, בקשו את האושר והעונג, בקשו בזכות ולא בחסד. בקשו כי זה ממילא קיים עבורכן ועבור האנושות כולה. ואתן, מקודשות ומקדשות, הסכימו להתקדש ביום המקודש, והסכימו פשוט להיות. הדברים יעברו פשוט דרככן, בשימוש דרך מאגרי הידע והקול שלכן. היו כלי שמאפשר. מאפשר לכן לצמוח, ולסביבתכן גם כן. דייקו את התחנה.דייקו את הבקשה. דייקו אתכן לעצמכן. זה לא מחר, לא בעוד שנה. זה כבר כאן. נוכח. מותר לכן להתבייש. אבל אל תוותרו על עצמכן. הבושה שלכן רק מביישת, מרחיקה אתכן מעצמכן, ומכווצת את מקומכן לעבר, שכבר לא פה. אתן בהווה. ויש בו שפע, בדיוק כפי ששיתפתן והעברתן. קחו את המסר והעבירו אותו. היו נשים מובילות, חכמות, פשוטות, ואיכותיות.
נשים מקודשות.

תודה לכן, נשים אהובות.
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים