הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - מקום לצמיחה של אור

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> מקום לצמיחה של אור
 
מתוך אדמה רועדת, יש מקום לצמיחה של אור.

דווקא נוכח המציאות המטלטלת בעולמכם האנושות היתה צריכה להיאחז בשיתופי הפעולה עם ההדרכה.
אך יש מעט מהצפוי, אנחנו עדיין לא מבינים את הפירוש לכך, אבל אנחנו מבינים שאנחנו צריכים להשמיע את קולנו בצורה מאוד בהירה וברורה, כדי שתבינו ששיתופי הפעולה עוברים דרככם. זהו לא משחק ואולי גם כן, אבל בקונוטציה של הקיימות, יש תנועה לפעולה.

והפעולה מתחילה כמובן בבראשית, בראשית נמצא בליבכם, בכיוונון הלב, בפתיחת הלב, בדיוק למה נכנס ללב ומה לא, בשימוש תנועת הלב שלכם לטובתכם ולטובתם של סביבתכם הקרובה והרחוקה - לשלוח את הכוונה המיטיבה לאותן סערות שמתחוללות בחוץ. ויש אצלכם סערות ויש אצלכם גם סכנות.  נאמר את זה, לא בכדי להפחיד, היה כבר יותר טוב, ואז כמו איזה גולם שבמקום לצאת ממנו פרפר, יצאה מפלצת, נוצרו גלמים בתוך הקיום שלכם, שלא הושקו נכון, שלא הובנו נכון, שלא טופחו נכון, ויצרו תופעות קיצוניות כמעט מפלצתיות.

כן מקרים כאלה מסוכנים לאנושות. כמו  דעא"ש, אכן זו מפלצת שמשחיתה את לב הנשמה, דעא"ש יוצרת קלקול, ובמקום להתאגד כאחד ולהוקיע את הנגע המפלצתי הזה, יש פחד מאוד גדול ואף אחד לא מעז, כמעט ואף אחד. דעא"ש, לדוגמא היתה צריכה להיעלם בעודה באיבה, כי היא מוטציה. ויש כאלה שיגידו שזה בא בכדי לעורר אתכם, האם התעוררתם? קצת, והרבה לא.
כמו שנאמר כבר, הקיום על פני מדינת ישראל הוא הקיום שעושה הבדל לכל היקום, גם במדינה שלכם יש גלמים שעלולים לצאת כמפלצות.
התשובה לכך טמונה בכח הנשי, העוצמה הנשית היא היחידה שתעשה הבדל ויש להכיר להפנים ולפעול, אין זמן אחר יותר מהזמן הזה והבשורה הנשית אינה זרה לכם.
כל ההקדמה הזו היתה בעצם להזכיר לכם את שיתופי הפעולה, שהקיום על פני הכדור הזה לא יוכל להיות במיטבו ללא התמיכה וההנכחה של ההדרכה. והנשיות מחוברת יותר להדרכה ולאינטואיציה זאת עובדה. (מדובר על תדר נקבי גם לגברים יש אותו)
יש עכשיו תגבור אנרגטי (מההדרכה) מאוד עוצמתי בכדי לסייע למובילות ולמובילים שכמותכם לעשות הבדל
כי דווקא לעיתים, מתוך אדמה רועדת, יש מקום לצמיחה של אור.
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים