הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - כיצד לצלוח מערכות יחסים מורכבות?

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> כיצד לצלוח מערכות יחסים מורכבות?
 
באתם הנה בכדי לחיות ביחד, זאת אומרת באתם להצליח ולצלוח מערכות יחסים גם שהם קלות, ברורות, זורמות, וגם אלו שכבדות קשות מכאיבות פוצעות... אם תביטו בחייכם
הפרטיים, תוכלו להבחין שיש יותר מהטוב, מהפשוט, מהמותאם לכם, מאשר מזה שפחות, אנו טוענים שמבחינה מספרית יש יותר אנשים בחייכן שכיף לכן איתם.
אתם יכולים לראות שאותן מערכות יחסים לא נוחות, אולי בלשון המעטה, מייצרות כל כך הרבה אנרגיה בחיים שלכם שלעתים לא מאפשרות לכם להתרווח לאותן מערכות
יחסים שנוח וקל ונעים. זה מתאים גם לתפישה הרווחת שבקושי (כשקשה) צריך לטפל, לפתור את המחלוקות.
באנו להזכיר לכם שדווקא בתור הורים החלק האמהי האבהי זאת מהות של נוכחת ידיעת המקום. ידיעת המקום מדברת על כך שיש לכולם מקום בלב שלכם, וכשיש לכולם מקום זה פתאום נעשה אפשרי, התרחבות של המקום מגיעה כשיש הבנה שלא צריך כלים, אפילו לא צריך להתיר את הפלונטר כי הוא לא אפשרי, העניין שלחזור ולדוש ולדון ולהבין ולהכות במקומות ה ע בריים  זה לגלות רק חלקיק מהפלונטר כולו.
אף אחד בקיום שלכן שאיתו קשה לכן היום זה לא מפגש ראשוני, אותה זוגיות, אותה אמא, חברה, אח, ילדים, זו לא פעם ראשונה (כבר עם כולם נפגשתם בגלגולים קודמים) לכן ואל תנסו לפרום את הפלונטר זה לא אפשרי ולא זמין לכם אותו מידע עתיק שמנהל אתכם.
חיים שלמים אתם יכולים להעביר בלחטט בעבר וזה רק קצה הקרחון, אם אתם מכירים את האמת של הקרחון כל מה שנמצא מתחת למים הוא בלתי נראה, בדרך זו לא תוכלו להגיע לתוצאה כי אין התחלה ואין סוף.
אנו מדברים על תבונת הלב, היא לא במילים לא במעשים, היא בנוכחות, במקום הזה שהוא מוכן ללא תנאי.
בהתקרבות אחד לשני אתם קרובים יותר לבריאה. בני אנוש מייצרים גם דברים איומים שכאילו אין להם לכאורה מחילה, והבריאה חומלת, לכולכן יש את פתח החמלה, והחמלה היא המקום שבא מבפנים, הוא המקום שלא נמצא בעבר ולא בעתיד רק כאן ועכשיו, להמשיך ולייצר מאמץ לתוך קשר כבר לא יעבוד לטובתכם, נסו להרגיש (לדמיין) שהמשקולת הזו דווקא פותחת את הידיים שלכם לחיבוק, המשקולת נכנסת לידיים מהלב משתרוולת דרכם ופותחת אותן לחיבוק (גם אם רק בדמיון),  זה קשה בהתחלה אבל ככל שמסכימים להרפות, רואים איך המשקולת הכבדה הזו נמסה ומתגלה חיבור בין שני ניצוצות,  בין לב ללב בין מה שבין, לא בין מה שמופרד, רק כשיש את ההסכמה לחבק לאהוב מהלב יחד עם המשקולת, מתרחשת התחברות וזו כל התורה כולה, זו החמלה זו האהבה, 
זה מה שבאתם לעשות כאן – לאהוב, זה גם החיבור שלכם בעיקר אל הקשיים והכאבים להביט להם בעיניים לחבק אותם עד שיימסו בחום הלב.
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים