הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - חג פסח 2017

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> חג פסח 2017
 
אז רוצים אנו לשלוח אתכם לחג עם סלים מלאים, עם זיכרון שאתם זה החג
שהחג חג סביבכם כי אתם מהותו של החג.
וזוהי לא קלישאה שמתאימה למילים המתנגנות, זוהי הוויה של אנשים שעושים דרך לתוך עצמם עם עצמם, שזזים לעיתים מאזורי הנוחות כן שיוצאים מהמייצרים. לא נוח לצאת מהמיצר גם שמאד צר, משהו בצרות משהו במקום הבטוח אפילו שהוא חונק הוא גם מקבע. ונגד הסיכויים לעיתים או עם הסיכויים אתם כבר זזות וזזים ויוצאים מהמיצרים למרות הצירים. לא קל, לא קל להיוולד, לא קל לבחור דרך חדשה, לא קל אפילו לשנות את מתכונת החג, אפילו לא קל להכין תבשיל חדש ואם זאת שעולים על אותה איכות אביבית של ניחוח חדש של משב רוח נעים של שמש זורחת, כל התפאורה הזאת מאפשרת לכם להשתנות להתייפייף במי שהנכם להרגיש שהחג חג סביבכם ושהיציאה הזו לא בכדי, היציאה הזאת היא יציאה מובטחת.
והמובטחת היא כהשראה. היא לאו דווקא מתקיימת במלואה ובעצם החיים האלה בתנועה הסירקולצית שלהם התנועתית שלהם כל פעם חוזר שוב ושוב וזה מזכיר לכם שההשתנות והמובטחות אינם נגמרים, הם נגמרים שהמסע הזה נגמר ולכן כל עוד אתם בטמפרטורת החיים תחוגו סביב עצמכם, תחוללו את החג, חלק מהמחול הוא פשוט להשיל, להשיל את פשוט מה שכבר מיותר, את מה שלא שרת אתכם בשנה הזו את המילים שכבר לא מתאימות לכם שלא נעימות לכם, להשיל את האנשים שמחלישים שמזכירים דברים שכבר לא מתאימים, להשיל כמו נחש את העבר המיותר ולצאת חדש עם בגד חדש עם מילים חדשות עם יופי חדש, כן החג הזה מבקש להתחדש בדברים הקטנים בדברים הגדולים בדברים שעושים לכם את השמחה ושמחה רבה הוא המוטו שאיתו אנחנו רוצים להזמין אתכם שמחה רבה. נכון שהאביב בא אבל מי שבא באמת זה אתם, אתם באות ובאים כל פעם מחדש להתעוררות לתוך החיים שלכם.
וכמו שמטה גם למעלה גם אצלנו חגיגות וכל שהחגיגות שלכם יותר אמיתיות יותר אתם יותר בשבילכם גם הבריאה חשה בכך ומיד זה מתגבר כפל כפליים.
אז אנא הדהדו את המילים שלכם בשירים במילים בברכות בחיבוקים במטעמים בניקיונות בקניות היו שם במלאכם כשמתאים לכם וכפי שמתאים לכם ואז ההדהוד יחזור כפל כפליים.
המחויבות היחידה שיש לכן שלתוכה תצעדו לתוך תחושת החג היא המחויבות להקשיב אליכם בשמחה רבה.

תודה וחג שמח

 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים