הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - המצב במדינה – אוגוסט 2016

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> המצב במדינה – אוגוסט 2016
 
לשאלה, לדאגה על למדינה – אנחנו גם דואגים! אנחנו דואגים למדינה, אנחנו גם דואגים לעולם שלכם, לכדור היפה והכחול שלכם.  
**(לשמיעת התקשור - תקשור חיי - ניתן ללחוץ על התמונה) **
מצד אחד הבשורות מראות שהאנרגיה והמודעות ועבודת האור הרימה איזה שהוא מיתאם ביטחוני של קיום מיטיבי; אך מצד שני, גם אם במספרים או במידת האנרגיה הצדדים הבלתי מוארים של הקיום בכוכב שלכם, הצדדים המכוערים, האכזריים, הם התעצמו באופן דרמטי; האכזריות שלהם והאומץ שלהם, הם כאילו אבדו כל רסן ואין מי שישלוט בהם! העולם שלכם מתחיל להיות יותר ויותר מפחיד! מפחיד להלך בו, מפחיד להיות בן אדם, מפחיד לשלוח את הילדים לבית הספר, ואנו לא צריכים להיכנס לתוך הפרטים. אתן יודעות אותם מצוין.
יחד עם זאת, יש עוד עדיין הרבה תקווה! אם תבחר נשיאה לארה"ב – זו תקווה מאוד גדולה! זו "הרוח הנשית" ואיתה מגיעה "אמא אדמה", זה עומק מאוד גדול! גם אם היא לא תמיד "תלבש שמלות וחצאיות", מבחינה איכותית, מבחינה נשית היא כן יודעת והיא כן מרגישה!
יחד עם זאת, המדינה שלכם היא בהחלט מרכוז אנרגטי מאוד לא פשוט. המנהיגים שלכם מוחלשים. גם העם החליש אותם והם גם חלשים בעצמם יש פירוד ויש חוסר ברועה, בעצם מישהו שרואה שאפשר להנהיג, להוביל את המדינה הזו למקומות עוצמתיים, למקומות חבריים, למקומות של אחים, למקומות של שלום, של בריאות של חינוך וכו'.
יש רעשים, כמו מקלות בגלגלים וללא ספק ההנהגה שלכם צריכה ללכת הביתה. רצוי שיהיה תדר נשי או לפחות רוב נשי. אבל לא נשים כאלה שהופכות להיות גברים בין לילה, אלא נשים שהן נשיות.
ככלל, התדר הנשי צריך לתפוס מקום. נשים כן יכולות לעשות שלום אצלכם. אנו רואים את האופציה. אנחנו, עם כל חוסר הוודאות, אופטימיים. אנחנו גם עובדים קשה, כדי שיהיה פה אופטימי. אנחנו מנסים להיכנס בכל חריץ שמתאפשר, אנחנו מנסים להוביל תהליכים, לעצור מצוקות מאוד גדולות. אנחנו משתדלים לעזור כמה שניתן, לסייע לכם אנשי האור להוביל את דרך האור לקיום שצועדים בו. אבל זו היא לא נקודה שאפשר לומר – "הגענו ליעד", כי לא הגענו ליעד! אנחנו לא בטוחים שגם נגיע, אי אפשר לתת למקום הזה לטלטל את עולמכן. במיוחד מכיוון שאין לכן שליטה.
השליטה היחידה שיכולה לסייע היא בחשיבה שלכן.
מה שאנו מבקשים מכם זה לשנות את קווי החשיבה ולזרוע אופטימיות ולדעת שמהמיצר הזה אפשר לצאת רק למקום יותר טוב והטוב הזה פוגש אתכן! לעשות הכי טוב שאתן יכולות ולשלוח אותו לעבר ההנהגה, לעבר העם.
לא לדבר במילים קשות, אלא לדבר במילים רכות, גם כשרוצים להגיד דבר קשה, וכן להביע את דעתכן. צריך שיכנס פה יותר אור. כל אחת תעשה את זה בדרכה, וקחו אחריות! קחו אחריות על אנשים הקרובים אליכם, על הרוח הנשית שאתם מעבירים הלאה וקחו אחריות שיהיה לכם טוב. וככל שיותר נרות דולקים, יותר נשים ואנשים שטוב להם -  אז המפה תשתנה. אז אנחנו לא אנשי בשורה, אבל אולי טוב שכך.
תודה
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים