הילה וקסלר - מרכז הילה לתקשור - בין יום השואה ליום הזיכרון

    צרו קשר 
052-8545022

    דיסק 'מדיטציות מונחות'
    מתנה למשתתפי קורס תקשור
 
   

     
חדש - צפו בסרטון "מאינטואיציה למקצוענות"

דף הבית >> תקשורים >> תקשורים לקריאה >> תקשורים לשבת >> בין יום השואה ליום הזיכרון
 
 
זהו זמן מאד מקודש שזיכרונות אנושיים צורבים ובלתי נתפסים נמצא בינכם, בין יום השואה ויום הזיכרון.  
תודעת האחד, אותה תודעה שאנחנו חלק מבריאה אחת משלם אחד זה מה שיכול ליצור איזשהו שלם פנימי שיביא את השלום, את השקט, את האמונה באנושות, את האמונה במנהיגים, את האמונה בדרך, בדרך של אור ולא של הרס מלחמה ושפיכות דמים. זה עדיין מאד מאד מאד רגיש אצלכם על הכוכב הכוכב עדיין רוטט, רוטט מפחד, פחדים מן העבר פחדים ממה יהיה ופחדים מההווה שהוא סתור ולא בטוח בגלל כל הנשענות העתיקות שהיו לכם וגם לא עתיקות מדי ובזמן הזה צריך לנטוע תקווה עם כל הכאב צריך לדאוג שלא עוד.
באיזשהו אופן התפקיד שלכם לעשות כל שביכולתכם שמאבקים על אדמות, מאבקים על אמונות, מאבקים שמכחידים תרבויות ואנשים צריכים לסור מהעולם ובמקום זה לפנות מקום להתפתחות להתרווחות לגדילה.  
כל מציאות שהיא משבר גלובלי כמו מלחמה, מעקבת התפתחות. הגעתם גם בזכותכם כל אחד ואחת מכם למצב תודעה גבוה. אם חס וחלילה תהייה עכשיו מציאות של מלחמה כל התודעה הזו או חלקה לפחות תתכווץ, לא תעלם אבל תהייה לא באותו מימד הכושר והעוצמה שהיא נמצאת. לכן לשמור את זה לשמור מפז ובוואדי בוואדי אין לזה שום תוחלת, זה משבש תהליכים התפתחותיים זה מכאיב זה בלתי נשלט ואין לזה שום רווח.

אז אנחנו באהבה גדולה רוצים להודות לכם ולומר לכם שאתם כן, בפירוש, המנהיגים המוארים הבאים, המנהיגות המוארות הבאות שנמצאות כבר בכוכב הזה.
זכות לנו להיות בשירותכם.
ברוכות הבאות
תודה 
 
 
(c) כל הזכויות שמורות להילה וקסלר 2013      צרו קשר בטלפון: 052-8545022
  ©
לייבסיטי - בניית אתרים